Trupia Farma - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Trupia Farma to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom seriali kryminalnych takich jak CSI czy Kości. Premiera tytułu na polskim rynku miała miejsce 21 września bieżącego roku. Jeśli więc poszukujecie odpowiedzi na najmroczniejsze pytania oraz interesuje Was praca śledczego z pierwszej ręki, trafiliście idealnie. Warto tutaj zaznaczyć, że Bill Bass stworzył tę lekturę na podstawie własnych doświadczeń. Możecie być więc pewni, że dreszcz grozy nie opuści Was aż do ostatniej strony.

Trupia Farma – miejsce, które zrewolucjonizowało współczesną kryminalistykę

Autor książki zabiera Czytelnika w leśne ostępy Tennessee. To właśnie tutaj znajduje się jedno z najmroczniejszych i niezwykłych miejsc – Trupia Farma. Na niewielkim obszarze można tu znaleźć ludzkie zwłoki. Jedne ukryte są w bagażnikach samochodów, inne zanurzone w wodzie, jeszcze inne leżą na dnie bagna lub są zakopane w ziemi. Przerażający widok? Nie dla kogoś, kto jest autorem tego projektu naukowego. Bill Bass bada tam co dokładnie dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci, kiedy to natura bierze sprawy w swoje ręce.

Lektura dostarczy Wam odpowiedzi na pytanie – gdzie ciało rozkłada się dłużej: w ciężarówce czy na tylnym siedzeniu samochodu? Dowiecie się też, na jaką odległość trzeba podejść do rozkładającego się ciała, aby je poczuć. To oczywiście nie wszystko, jedynie przedsmak tego, co czeka Was na kartach tej mrocznej relacji.

Czy wiedzieliście, że za sprawą śladów pozostawionych przez malutkie owady, na krzesło wysłano pewnego „morderczego” staruszka? Takich ciekawostek jest znacznie więcej. Bill Bass zabiera Czytelników w podróż po Trupiej Farmie, która przyprawi o dreszcze nawet największego miłośnika horrorów. To właśnie to miejsce zrewolucjonizowało współczesną medycynę sądową. Teraz i Wy macie szansę poznać je bliżej.

Jednak książka pt. Trupia Farma to nie tylko odkrywanie tajemnic ludzkich zwłok. To również opowieści autora na temat najbardziej pasjonujących śledztw, jakie przyszło prowadzić mu w karierze.

Przypominamy, że książka w sprzedaży pojawiła się 21 września 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!