Głowa meduzy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Trzeci tom serii Elementals to nie lada gratka dla wszystkich wielbicielek twórczości Michelle Madow. Jej najnowsza książka pt. Głowa meduzy będzie dostępna na polskim rynku już od 23 listopada 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury fantasy. Jak już wspomnieliśmy, prezentowana dziś powieść to już kolejna część bestsellerowej serii, która na całym świecie zdobyła tysiące czytelniczek. Twórczość Madow skierowana jest głównie do młodzieży, ale także starsi odbiorcy znajdą tu coś dla siebie. „USA Today” bez żadnych wątpliwości ogłosiło, że Michelle Madow to najlepiej sprzedająca się autorka fantasy. Tym samym, jeśli to jeden z waszych ulubionych gatunków, koniecznie sprawdźcie twórczość tej pisarki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Trzeci tom serii ElementalsGłowa meduzy

Przed bohaterami książki ogromne wyzwanie. Najgroźniejszy z tytanów, Tyfon, uwolnił swoją duszę z Kerberosu. Z tego powodu zmierza teraz w stronę ukrytego ciała, aby się z nim połączyć i pomścić Drugą Rebelię. Tym samym Nicole, Blake, Danielle, Kate i Chris będą musieli stawić mu czoło, kiedy ten ponownie będzie w swoim ciele. Chociaż sprawa wydaje się z góry przegrana, istnieje światełko nadziei. Ich misja może zakończyć się sukcesem, jeśli zdobędą Złoty Miecz Ateny. Dzięki tej broni będą w stanie pokonać Meduzę. A tylko jej głowa jest w stanie dać im przewagę w walce z Tyfonem. Nieoczekiwanie pomoc oferuje im Ethan, syn Zeusa, który w walce z Hydrą stracił siostrę.

Jednak czy boski potomek zdołał wybaczyć drużynie Elementals i pomoże im ocalić świat?

Przypominamy, że trzeci tom serii Elementals będzie dostępny w sprzedaży od 23 listopada bieżącego roku. Książkę pt. Głowa meduzy znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie wszystkie 3 tomy całej serii. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie! Zwłaszcza jeśli literatura młodzieżowa i klimaty fantasy są wam bardzo bliskie. Seria Elementals to żywiołowa odpowiedź na Harry`ego Pottera i Percy`ego Jacksona!