ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ 3

Ta historia wzruszyła miliony ludzi na całym świecie, a nikomu nieznaną Jojo Moyes uczyniła sławną. Zanim się pojawiłeś przełamuje konwenanse romansu i udowadnia, że literacka opowieść o miłości może być do bólu prawdziwa i do bólu osadzona w prawdziwych realiach. Modlitwy fanów zostały wysłuchane i Jojo powraca z kontynuacją swojej najsłynniejszej powieści. Druga część, Kiedy odszedłeś nieco rozczarowała niektórych fanów, czy tom trzeci sprawi, że znowu pokochają tę historię? Anglojęzyczna premiera książki Zanim się pojawiłeś 3, zatytułowana Still Me jest zapowiedziana na 23 stycznia 2018 r.

Aktualizacja: Zanim się pojawiłeś 3 w polskim przekładzie nosi tytuł: Moje serce w dwóch światach i książkę można już zamówić w tym miejscu>>>

Zanim się pojawiłeś 3, czyli powrót Louisy Clark

Książką Still Me powracamy do świata uwielbianej przez Czytelników Louisy Clark. W Kiedy odszedłeś Lou leczyła rany, a w tym procesie towarzyszył jej ratownik medyczny, Sam Fielding. Teraz Louisa rozpoczyna nowy rozdział w życiu, przyjeżdża do Nowego Jorku. Jest pełna nadziei, że oto w tym mieście, jej życie zacznie się na nowo i że uda jej się utrzymać związek na odległość z Samem.

Lou Clark

źródło: Twitter

Lou trafia w samo centrum świata bogaczy, Gopniksów: Leonarda i jego drugiej żony, Agnes oraz ich ”świty”. Lou ma zamiar „wycisnąć życie jak cytrynę” i skorzystać z tej nowej sposobności, którą zaoferował jej los, w nowym uprzywilejowanym świecie, tak innym od tego, który znała.

Powiązane: RECENZJA „KIEDY ODSZEDŁEŚ” JOJO MOYES – TYLKO PO PRZECZYTANIU „ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ”!

Zanim na dobre się zorientuje, wpada w wir życia wyższych sfer i poznaje Joshua Ryana, mężczyznę, który staje się dla niej łącznikiem z jej bolesną przeszłością. Kiedy Lou stara się zapanować nad swoim życiem, okazuje się, że nosi w sercu bolesne sekrety. Jakby tego było mało, nie wszystkie należą tylko do niej. W pewnym momencie znajdzie się w sytuacji, w której będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, kim naprawdę jest i do kogo w rzeczywistości należy jej serce?

„Ufam Ci Jojo. Proszę, nie zawiedź mnie.”

Jojo Moyes - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Zanim się pojawiłeś 3 spełni oczekiwania fanów?

Oczekiwania związane z trzecim tomem Zanim się pojawiłeś, są ogromne. Nie wszyscy tak, jak wspominałam, byli zachwyceni częścią drugą tej historii, dlatego tym razem Jojo Moyes musi udowodnić, że potrafi zabrać Czytelników jeszcze raz w to miejsce. Miejsce, gdzie Czytelnicza fikcja miesza się z rzeczywistością, a serce bije jak oszalałe od emocji i niesamowitych uczuć, które potrafi zaoferować Czytelnikom bardzo bardzo dobra literacka opowieść. 🙂

Powiązane: WE WSPÓLNYM RYTMIE – NOWOŚĆ OD JOJO MOYES!

Książka Zanim się pojawiłeś sprzedała się w kilku milionach kopii na całym świecie i doczekała się ekranizacji.

W oczekiwaniu na kontynuację największej hitu Moyes sięgnijcie po zestawienie: 4 KSIĄŻKI DLA FANÓW “ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ”.