Wybór Charlotty Agnieszki Olejnik - zapowiedź patronacka Wybór Charlotty

Trafiłaś tu, ponieważ nie możesz się doczekać kolejnej książki Agnieszki Olejnik? To zupełnie tak, jak my! Na szczęście czas oczekiwania skrócił się z „nie wiadomo kiedy” do „przewidywana data premiery: 24 lutego 2021”. Nowa powieść pisarki zatytułowana Wybór Charlotty jest klasycznym romansem, który przeniesie nas do XIX-wiecznej Anglii. Jeśli rozpływałaś się nad stronicami lektur pióra Jane Austen lub Charlotte Brontë, na pewno porwie Cię opowieść stworzona przez Olejnik. CoPrzeczytac.pl objęło tę publikację patronatem, tym chętniej zachęcam Cię do lektury.

Wybór Charlotty Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wybór Charlotty

Kim jest tytułowa Charlotta i co takiego będzie musiała wybrać? Panna Rilley jest całkiem niegłupia i nawet ładna. W zasadzie, jak tak na nią spojrzeć, to jedyne, czego jej brakuje, to posag. Przez to dziewczyna jest skazana na mieszkanie kątem u swoich krewnych lub na zamążpójście. Obiektywnie druga opcja wydaje się być lepsza, jednak niestety nie ma nawet najmniejszej szansy, by Charlotta mogła wziąć ślub z miłości. Czy może być coś gorszego niż zamążpójście bez gorącego uczucia? No i czy to w porządku, być zmuszoną do czekania na moment, aż ktoś inny zadecyduje o twoim życiu? O nie, tak po prostu nie można! Odważna i niepokorna panienka Rilley nie zamierza czekać, aż ktoś inny coś postanowi w temacie jej przyszłości. Rozumie, że małżeństwo musi być z rozsądku, ale sama zamierza wybrać sobie kandydata. Jednej rzeczy nie bierze jednak pod uwagę. Kompletnie nie rozważyła sytuacji, w której na jej drodze  nagle pojawia się miłość. Czy to wpłynie na jej plany? No i w końcu: co wybierze?…

Książka Wybór Charlotty, która już 24 lutego ukaże się nakładem wydawnictwa Książnica, to lekki, przyjemny, stylizowany romans z nutką erotyzmu. Ale nie tylko! To przede wszystkim powieść o świecie, który dawno przeminął, a który mimo wszystko nadal trąca w nas sentymentalną strunę. Jeśli w swojej biblioteczce masz już Dumę i uprzedzenie lub Rozważną i romantyczną Austen oraz Dziwne losy Jane Eyre Brontë, z powodzeniem będziesz mogła ustawić obok nich najnowszą powieść Agnieszki Olejnik.

Mimo że do chwili ukazania się lektury w księgarniach mamy jeszcze trochę czasu, już dziś możesz ją zamówić w przedsprzedaży, w tym miejscu.

Powiązane artykuły: