Twoja krew nie kłamie - kup na TaniaKsiazka.pl

Twoja krew nie kłamie to książka, która na polskim rynku pojawi się już 25 lipca 2018 roku. Tytuł przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom pozycji popularnonaukowych, związanych z diagnostyką medyczną. Nie zrażajcie się jednak jej zakresem! Sabine Linek stworzyła pozycję niezwykle przystępną dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się kilku ciekawostek ze świata medycyny. Warto tutaj wspomnieć, że autorka uczyła się medycyny naturalnej w Wolfenbüttel. Następnie przez 18 lat praktykowała ją w Gifhorn, a przez kolejne dwa lata w Travemuende. Ze swoim zespołem badawczym wykonuje miesięcznie 3000 badań żywej kropli krwi, często występuje w mediach, jako specjalistka w tej dziedzinie. Natomiast w 2012 roku prowadziła autorskie telewizyjne show, w którym uczyła niemieckich widzów, jak odżywiać się, by być zdrowszym. Teraz także polscy czytelnicy mają szansę zapoznać się z jej geniuszem i doświadczeniem.

Twoja krew nie kłamie – co kropla krwi może powiedzieć o Waszym zdrowiu?

W medycynie naturalnej, jednym z bardziej niezwykłych odkryć ostatnich lat, jest badanie żywej kropli krwi. Takie działanie pozwala na zobrazowanie ogólnego stanu zdrowia organizmu. Na jego podstawie można określić m.in. stopień zakwaszenia organizmu, obecność w nim pasożytów i grzybów, ciężkich metali i toksyn. Wykazuje również wszelkie niedobory witamin i minerałów (np. żelaza) oraz określa jakość białych i czerwonych krwinek, czy też ryzyko wystąpienia zawału serca.

Sabine Linek w książce odpowiada na wiele pytań dotyczących tego badania i kompleksowo omawia wszystkie aspekty z nim związane. Znajdziecie w niej szczegółowe objaśnienia, na czym polega badanie żywej kropli krwi. Wskazówki, dzięki którym samodzielnie odczytasz jego wyniki i propozycje nowoczesnych terapii, które poprawiają jakość krwi i wzmacniają ogólną odporność.

To jednak nie wszystko! Autorka z czytelnikami dzieli się autorskim programem kuracji SanaZon. Metoda ta wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny holistycznej i skutecznie uzupełnia braki minerałowe, przywraca równowagę kwasowo-zasadową oraz pomaga oczyścić organizm z toksyn i pasożytów.

Przypominamy, że książka pt. Twoja krew nie kłamie będzie dostępna od 25 lipca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.  Gorąco polecamy!