Tydzień z niegrzecznymi książkami - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Wiem, że wśród czytelniczek naszego bloga jest wiele fanek niegrzecznych książek. Dziś mam coś specjalnie dla nich. To promocja na gorące książki i to nie byle jaka promocja, a promocja warta grzechu. 😉 Tuż przed zlotem fanek Niegrzecznych Książek, który już w tę niedzielę zatrzęsie Warszawą, TaniaKsiazka.pl przygotowała dla Was tematyczną obniżkę. Chcecie poznać szczegóły?

Tydzień z niegrzecznymi książkami - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Tydzień z niegrzecznymi książkami w TaniaKsiaka.pl >>

W TaniaKsiazka.pl właśnie wystartował Tydzień z niegrzecznymi książkami. Zatem możecie złapać mnóstwo elektryzujących tytułów ze zniżką do nawet 50%. Możecie wybierać spośród mnóstwa gorących historii. To nowości oraz bestsellery. Sami sprawdźcie 🙂

Niegrzeczne książki do -50% taniej >>

Wybrałam kilka książek, na które warto zwrócić uwagę. W związku z tym, że gwiazdą niedzielnego zlotu będzie Vi Keeland, warto sięgnąć po jej najnowszą książkę, Kusząca pomyłka oraz powieść, która jest efektem współpracy autorki z Penelope Ward – Zgryźliwe wiadomości. Być może waszą uwagę przykuje też najnowsza książka Alicji Sinickiej. W jego oczach jest kontynuacją bestsellera Oczy wilka.

KKusząca pomyłka. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>usząca pomyłka, Vi Keeland

Rachel i Caine spotkali się w pubie. On nie miało oporów, żeby uwieść jej przyjaciółkę, jednocześnie zapominając powiedzieć jej, że jest żonaty, a ona nie miała oporów, żeby mu to wygarnąć w twarz. Tylko że… zaszła pomyłka.

Wyobraźcie sobie zdziwienie ich obojga, gdy następnego ranka okazało się, że on jest nowym profesorem, a ona ma być jego asystentką.

 

Zgryźliwe wiadomości. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Zgryźliwe wiadomości, Vi Keeland, Penelope Ward

Charlotte zamiast przed ołtarzem skończyła ze złamanym sercem.

Przypadek sprawił, że dziewczyna została asystentką cynicznego Reeda. Dla nikogo nie było tajemnicą, że on szczerze jej nie znosi. Jednak pozory mogą mylić.

 

 

W jego oczach. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>W jego oczach, Alicja Sinicka

Kontynuacja bestsellera Oczy wilka. Ta opowieść lawiruje między romansem a sensacją.

Artur i Lena się zaręczają. Jednak przeszkadza jej to, że Artur jest bardzo skryty. Niedługo po zaręczynach wokół Leny zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czym zajmuje się jej narzeczony, kiedy tajemniczo znika na długie godziny.

 

Te i jeszcze więcej niegrzecznych książek możecie złapać nawet o połowę taniej do 7 października.

Tydzień z niegrzecznymi książkami do -50%. Sprawdź tytuły >>

Tydzień z niegrzecznymi książkami - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>