Krucjata dzieci - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Uniwersum Metro 2033 powraca i jest to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników science fiction. Warto przypomnieć, że za świat, w którym rozmaici pisarze decydują się tworzyć własne historie, odpowiedzialny jest Dmitry Glukhovsky. To on zapoczątkował całą serię postapokaliptycznych wizji najróżniejszych miejsc na ziemi. Nie ma się co dziwić, że grono twórców, chcących umieścić akcję własnej powieści w Uniwersum Metro 2033, stale rośnie. Zdaje się, że wydarzenia rozgrywane właśnie w tym miejscu są gwarantem ogromnego sukcesu. Sprawdźcie koniecznie, kto tym razem dołączy do tych szczęśliwców i co przygotował dla czytelników na całym świecie.

Uniwersum Metro 2033 powraca w wielkim stylu

Niedawno, bo 13 września bieżącego roku światło dzienne ujrzała powieść pt. Krucjata dzieci. Jej autorem jest Tullio Avoledo, który ma już na koncie jedną z historii osadzonych w Uniwersum Metro 2033. Włoski pisarz stworzył Korzenie niebios – powieść ta wywarła ogromne wrażenie u samego Glukhovsky’ego. Do tego stopnia, że rosyjski pisarz uznał część Avoledo za ulubioną z serii, a samego autora okrzyknął niekwestionowanym mistrzem gatunku.

Czego Czytelnicy mogą spodziewać się w najnowszej powieści pt. Krucjata dzieci? Z pewnością ucieszy Was fakt, że ponownie spotkacie tam ulubionych bohaterów z Korzeni niebios. Po raz kolejny będziecie mieli szansę podjąć wędrówkę z księdzem Danielsem. Tym razem jednak zwiedzicie ruiny Mediolanu. Te niegdyś piękne, włoskie miasto po raz kolejny musi zmierzyć się z zagrożeniem atomowym. Na powierzchni rządzi niezliczona liczba mutantów, pod ziemią zaś znajdują się ludzie, którym nie można ufać. W tym chaosie ostatnią nadzieją dla ocalałych może kazać się Bóg. Pojawia się jednak pytanie, czy stoi on po właściwej stronie barykady.

Jak już wspomnieliśmy, powieść swoją premierę miała 13 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Koniecznie dajcie znać, czy macie w domowej biblioteczce, którąś część z serii Uniwersum Metro 2033. Jeśli dopiero teraz usłyszeliście o tym niezwykłym cyklu, nic straconego!

Tutaj znajdziecie wszystkie książki, które do tej pory ujrzały światło dzienne i zachwyciły Czytelników na całym świecie.