Veronica Roth

Veronica Roth pisze nową książkę – taka informacja obiegła cały świat. I od razu spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów twórczości pisarki. Nie ma się co dziwić. Roth jest odpowiedzialna m.in. za serię pt. Niezgodna, która okazała się międzynarodowym hitem. Każda książka z tego cyklu znajdowała się na szczycie bestsellerowych list na całym świecie. Do tej pory jej twórczość była umieszczana w literaturze dla młodzieży, chociaż czytali ją również starsi Czytelnicy. Teraz jednak autorka sama zmienia docelową grupę odbiorców, pracując nad powieścią dla dorosłych. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Veronica Roth pisze nową książkę!

wikipedia.org.pl

Veronica Roth pisze nową książkę, kiedy premiera?

Najnowsza książka autorki, nad którą pracuje, ma nosić tytuł The Chosen One. Po polsku znaczy to tyle, co Wybraniec. Powieść ma być historią z pogranicza Young Adult a literaturą dla dorosłych.  Główni bohaterowie to piątka przyjaciół. Jako nastolatki uratowali świat. Jednak w dorosłym życiu przyjdzie im zmierzyć się ze znacznie większym demonem. Będą musieli również zrozumieć różnicę między bohaterem z wyboru, a bohaterem z przeznaczenia.

Wstępny opis fabuły jest bardzo ogólny, nie ma co ukrywać. Jednak z pewnością wraz z upływem czasu autorka i jej sztab redakcyjny będą wypuszczać kolejne ciekawostki. Kiedy tylko się pojawią, od razu będziemy Was o tym informować. Tymczasem znana jest wstępna data publikacji, chociaż również niedokładna. Premiera powieści The Chosen One ma odbyć się w 2020 roku. Czy w pierwszej, czy w drugiej połowie, tego niestety na razie nie wiemy.

Póki więc Veronica Roth pisze nową książkę, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty jej pracy. Żeby umilić Wam to oczekiwanie, zachęcamy do zapoznania się z książkami autorki, które już pojawiły się na polskim rynku.

Tutaj znajdziecie wszystkie powieści autorki. Jeśli jesteście miłośnikami literatury młodzieżowej, koniecznie sprawdźcie te pozycje. Veronica Roth to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych twórczyń takich historii. Świadczą o tym miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie i stale powiększające się grono fanów jej książek.