68114401252ksWichry zimy to powieść, która spędza sen z powiek nie tylko autorowi, George’owi. R.R. Martinowi. Również fani potrafią czyhać dzień za dniem i noc za nocą na choćby najmniejszą informację o tym, że już niedługo będą mieli okazję zapoznać się z kolejnym tomem sagi Pieśni Lodu i Ognia.

Wichry zimy, co z tym fragmentem?

Otóż, do sieci trafił właśnie fragment szóstego tomu pt. Wichry zimy. Jak informuje HarperCollins, udostępniony został on na platformie Apple. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich fanów, którzy teraz, chociaż w części, mogą zaspokoić apetyt na kolejną część z sagi. Ponieważ właśnie mija dwadzieścia lat od wydania Gry o Tron, czytelnicy mogą liczyć na jeszcze jedną nowinkę. Na rynku pojawią się nowe, rozszerzone wersje dotychczasowych książek Martina.

Ponadto, miłośnicy ebooków mogą liczyć na niemałe udogodnienia. Otóż, do elektronicznych wersji dodano elementy interaktywne. To z pewnością ułatwi czytelnikom poruszanie się po świecie stworzonym przez autora. Teraz, jeśli tylko ktoś zechce poznać historię danej postaci, jej przeszłość oraz drogę, którą musiała przebyć, by znaleźć się w obecnym miejscu, wystarczy, że kliknięte zostanie jej imię. Bez wątpienia wszyscy miłośnicy sagi Pieśni Lodu i Ognia docenią te niemałe ułatwienie. Wszak nawet najbardziej doświadczony czytelnik może mieć spory problem z powiązaniem wszystkich bohaterów i ich losów. Nie mówiąc tu już o początkujących fanach powieści Martina.

Rozszerzenia mają ukazywać się kolejno, co miesiąc. Nie ma co ukrywać, że w przypadku kiedy nieznana jest jeszcze oficjalna data premiery Wichrów zimy, każde działanie, mające na celu zaspokojenie niecierpliwych fanów, jest dobre.

Tutaj znajdziecie wszystkie powieści G.R.R. Martina.