Wielki finał Trylogii Czasu już niedługo pojawi się również na polskim rynku. Trzecia część pt. Zieleń szmaragdu kultowej już serii dostępna będzie w sprzedaży od 15 lutego 2018 roku. Bez wątpienia wszyscy fani twórczości Kerstin Gier czekają na ten moment z niecierpliwością. Nie ma co ukrywać, że pisarka obecnie jest jedną z najlepiej sprzedających się autorek niemieckojęzycznych. Serca Czytelników na całym świecie podbiła, takimi hitami jak: Trylogia Snów czy powieść Powtórka z miłości. Chociaż jej książki dedykowane są głównie młodzieży, gwarantujemy, że nawet dorośli znajdą w tych historiach coś dla siebie. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Kerstin Gier, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Wielki finał Trylogii Czasu – tom III, Zieleń szmaragdu

Główni bohaterowie, Gwen i Gideon, stają przed kolejnym trudnym wyzwaniem. I ponownie muszą połączyć siły, by stawić czoła złowrogiemu hrabiemu de Saint Germain. Mężczyzna bowiem chce wykorzystać dar pary do własnych celów. W tej niebezpiecznej grze każdy fałszywy krok grozi porażką. Tutaj przeszłość zaczyna splatać się z teraźniejszością, a zasadzki czają się na każdym rogu. Ponadto na światło dzienne zaczynają wychodzić kolejne tajemnice…

Gwen po raz kolejny musi dzielnie przeciwstawić się wszystkim przeciwnościom. Dziewczyna znów stanie do walki o prawdę i miłość. Na jej barkach spoczywa również ochrona życia swoich bliskich.

Kerstin Gier po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny, międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Trylogia Czasu cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród Czytelników na całym świecie nie bez przyczyny. Historia stworzona przez autorkę wciąga i pochłania Czytelnika do reszty. Z każdą kolejną stroną wzbudza coraz większą ciekawość i zaskakuje zwrotami akcji. Jeśli jesteście miłośnikami opowieści, w których magia przeplata się z emocjami i niezwykłymi losami bohaterów, trafiliście idealnie. Gwarantujemy, że ta seria spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Wielki finał Trylogii Czasu, tom III pt. Zieleń szmaragdu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją nie tylko młodzieży, ale i starszym Czytelnikom!