Wilkołak Wojciecha Chmielarza - zapowiedź nowej książki Wilkołak Wojciecha Chmielarza

Żmijowisko, Rana, Wyrwa, Prosta sprawa – kojarzysz te tytuły? To tylko niektóre książki poczytnego autora kryminałów, thrillerów i sensacji, laureata Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Wielkiego Kalibru Czytelników (2019), w sumie ośmiokrotnie nominowanego do tej nagrody. Pisarz już niedługo wręczy czytelnikom swoją najnowszą powieść. Wilkołak Wojciecha Chmielarza będzie miał swoją premierę 19 maja, a znając kunszt pisarski tego artysty, wiemy, że możemy się spodziewać doskonałej, trzymającej w napięciu lektury.

Wilkołak Wojciecha Chmielarza Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wilkołak Wojciecha Chmielarza

Czy Wilkołak Wojciecha Chmielarza powtórzy sukces jego najgłośniejszej powieści Żmijowisko, za którą otrzymał nagrodę Złotego Pocisku i Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminalnego, która została wyróżniona tytułem bestsellera Lubimyczytać.pl, a także zekranizowana dla Canal+? Z tego co już wiadomo, trwa właśnie ostatni etap sprzedaży praw do serialu i filmu na podstawie tej powieści z dużym producentem. Można zatem wywnioskować, że twórcy filmowi wyczuli w tej historii potencjał.

Zarys fabuły

O czym zatem jest książka? Głównym bohaterem jest prywatny detektyw Dawid Wolski, którego doskonale znamy już z takich powieści Chmielarza jak Wampir i Zombie. Podczas pogrzebu swego ojca, mecenasa Wolskiego, który przyczynił się do uwolnienia mordercy kobiety jego życia, Igi – widzi ją z daleka na cmentarzu. Czy Iga żyje? Kobieta jest starsza, zmieniona, bo w końcu minęło 10 lat, ale to przecież ona, Iga! Tylko on ją widział i tylko on ja rozpoznał i nikt mu nie wierzy. Jednak on jest pewien, że jego ukochana żyje. Tylko dlaczego zniknęła? I dlaczego znika nadal?

Od momentu jej śmierci Wolski przeczuwał, że coś jest nie tak. Teraz to nagłe jej pojawienie się jest idealnym bodźcem, by to sprawdzić. Mężczyzna dopuszcza się zatem profanacji i rozpoczyna niebezpieczną grę, by rozwikłać zagadkę. Wciąga w nią prokuratora Adama Górnika, który jest tak naprawdę jedynym przyjaznym mu człowiekiem. Prawda, którą odkryje, okaże się jednak przerażająca i zbyt trudna do przyjęcia. Dla Wolskiego jednak  nie ma już ratunk

Premiera książki Wilkołak Wojciecha Chmielarza dopiero 19 maja, jednak już dziś możesz przedpremierowo zamówić swój egzemplarz, w tym miejscu.

Powiązane artykuły: