Wnętrza marzeń - sprawdź poradniki na TaniaKsiazka.pl

Wnętrza marzeń spędzają sen z powiek niejednej osobie. I trudni się temu dziwić, ponieważ sprawa nie jest wcale taka prosta. Jakie kolory komponują się ze sobą najlepiej? Co zrobić, by niewielkim kosztem podnieść estetykę i funkcjonalność danego pomieszczenia? Czy naprawdę do wielkich zmian potrzeba architekta lub projektanta wnętrz? Otóż nie! I dziś przekonacie się o tym sami. Słońce za oknem i pierwsze oznaki wiosny sprzyjają zmianom nie tylko w naszym życiu. To również dobry moment, by odświeżyć mieszkanie czy dom lub przeprowadzić długo odkładany remont. W związku z tym z pomocą przyjadą Wam prezentowane dziś poradniki. Wśród nich znajdziecie gorące nowości oraz zapowiedź, które z pewnością Was zainspirują. Gotowi? Koniecznie sprawdźcie, jak niewiele trzeba, by modnie zaaranżować wnętrza i jak radzić sobie przy domowych awariach.

Wnętrza marzeń - sprawdź poradniki na TaniaKsiazka.pl

Robię sobie remont - kup na TaniaKsiazka.plWnętrza marzeń – Robię remont. Podstawowe wykończenia i naprawy domu

Ten ilustrowany poradnik doskonale obrazuje najważniejsze czynności, które pomogą wam przeprowadzić istotne zmiany w danym wnętrzu. Wieszanie lampy, tapetowanie mieszkania, układanie płytek w łazience – myślicie, że to zajęcie jedynie dla mężczyzn? Autorki krok po kroku pokazują swoim czytelniczkom, jak wykonać podstawowe naprawy w domu. Bez pomocy męskiej ręki. W związku z tym tłumaczą, jak prawidłowo wiercić, wbijać gwoździe i piłować oraz doradzają, jak wyposażyć skrzynkę z narzędziami.

Książka już dostępna.

Wnętrza marzeń – Odwiedziny. Rozmowy o dizajnieWnętrza marzeń - sprawdź poradniki na TaniaKsiazka.pl

W tej książce zobaczycie, jak wyglądają mieszkania architektów, projektantów – znawców dizajnu. Poza tym to aż 20 inspirujących rozmów o wnętrzach, meblach, remontach, świetnych pomysłach, klasykach dizajnu i życiu. Tym samym z tym poradnikiem stworzycie funkcjonalne wnętrza. Ponadto otrzymacie proste rady projektantów, dotyczące odnowy mebli, doboru materiałów wykończeniowych i oświetlenia. A to oczywiście nie wszystko. Odkryjecie zasady dobrego wzornictwa i to, jak inwestować w sztukę użytkową.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Domowy survival - kup na TaniaKsiazka.plWnętrza marzeń – Domowy survival. Zabezpiecz się i przygotuj na trudne czasy

W Ameryce preppersi przygotowują się na koniec świata. Jednak zapasy konserw w betonowych bunkrach to nie jedyny sposób, by przetrwać trudne czasy. Ta książka pokazuje, jak bez skrajności przygotować się na wyzwania dnia codziennego. Ponieważ to małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Zasady są proste – jeśli poradzicie sobie z zalaniem mieszkania, niestraszna Wam będzie też powódź stulecia. Tym samym metody nowoczesnych prepperów, przystosowane do zwykłych codziennych potrzeb, sprawią, że zawsze poradzicie sobie sami. W każdej sytuacji.

Książka już dostępna.

Wnętrza marzeń – Poczuj się jak w domuPoczuj się jak w domu - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dzięki tej książce zaaranżujecie wnętrza niezależne od trendów, metrażu czy budżetu. Ponieważ znajdziecie tu kluczowe reguły projektowania. Ponadto nauczycie się odpowiednio wykorzystywać światło, przestrzeń kolory i proporcje. Autor podpowie wam również, jak bawić się elementami wystroju, które już macie. Szwedzka guru designu, pokazuje, co tak naprawdę sprawia, że wnętrze jest przytulne, urządzone z gustem i oddaje Waszą osobowość.

Książka już dostępna.