Wszystko, co mam to niezwykła powieść, której autorką jest Katie Marsh. Tym razem polecamy coś specjalnie dla pań. Poruszająca i wciągająca historia, która sprawi, że jesień minie zaskakująco przyjemnie.

9788380694798

Wszystko, co mam – kilka słów

Główną bohaterką jest Hanna, która już od pięciu i pół roku może chwalić się statutem mężatki. Jednak to nie jest życie, o jakim marzyła. Kobieta przez długi czas zbierała się w sobie by w końcu oświadczyć mężowi, iż od niego odchodzi. Los jednak rzuca jej jeszcze jedno, ciężkie wyzwanie. Hanna znajduje Toma leżącego na podłodze ich sypialni. Okazuje się, że jest on sparaliżowany po udarze. Kobieta przeżywa szok, przecież ma on zaledwie 32 lata. Ponadto dociera do niej, że w tej chwili nie może wprowadzić w życie planów, które snuła. Jej mąż nie może chodzić, nie jest w stanie przygotować sobie posiłku ani tym bardziej iść do pracy. Przed nim długa rehabilitacja. To z kolei daje mu mnóstwo czasu na przemyślenia dotyczące własnego życia. Gdy orientuje się, że może stracić żonę, postanawia o nią zawalczyć. Hanna jest miłością jego życia.

Jak potoczą się ich losy? Czy to jeszcze możliwe, aby Hanna na nowo pokochała Toma? Czy uda się mu stać na powrót tym mężczyzną, za którego chciała wyjść?

Warto dodać, że pisarka, na co dzień pracuje w służbie zdrowia w Londynie. Tam ma kontakt właśnie z pacjentami po udarze. I to ich odwaga oraz determinacja stały się niejako inspiracją dla owej historii. A przecież wiadomo nie od dziś, że to życie pisze najlepsze scenariusze.

Wszystko, co mam autorstwa Katie Marsh znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!