Wznowienie książki Rycerz kielichów - sprawdź na TaniaKsiazka.plWznowienie książki Rycerz kielichów to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników polskiej literatury fantasy. Chodzi tu oczywiście o kultową już książkę Jacka Piekary, która swój debiut zaliczyła w 2007 roku. Teraz fani pisarza mają niemałe powody do zadowolenia. Wydawca autora zdecydował się bowiem na odświeżenie powieści, co wiąże się z zupełnie nową, odjechaną okładką i rozszerzeniem historii. Natomiast, jeśli ktoś do tej pory nie miał okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Wznowienie książki Rycerz kielichów będzie dostępne w sprzedaży już 8 sierpnia 2018 roku. O czym opowiada historia?

Wznowienie książki Rycerz kielichów – oficjalny opis wydawcy

Oto jak brzmi oficjalny opis prezentowanej dziś powieści:

Rycerz Kielichów- twórca i burzyciel tronów. Aby zrealizować swoje marzenia, poświęci wiele. Nawet przyjaźń. Nawet miłość. Nawet cały świat.

A gdybyś trafił na kogoś, kto pozwala ci śnić najbardziej niezwykły i najbardziej realistyczny sen, jaki miałeś w życiu? A gdybyś zamienił się w nieustraszonego rycerza, ludowego bohatera, temat pieśni i legend? A gdyby damą twojego serca została najpiękniejsza kobieta świata? Co oddałbyś za to, by ten sen mógł trwać? I co oddałbyś, by z tego snu się wyrwać, kiedy zmieni się w koszmar?

Walcz albo giń. Bo już nie przestaniesz śnić.

Jacek Piekara stworzył niezwykle wciągającą powieść, która zaskakuje niemal na każdym kroku. Dynamiczna akcja i niespodziewane zwroty akcji nie pozwalają czytelnikowi na nudę. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie to zmieńcie. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający miłośnik polskiej fantastyki znajdzie tu coś dla siebie.

Wznowienie książki Rycerz kielichów będzie dostępne od 8 sierpnia bieżącego roku. To doskonały moment, by umilić sobie wakacyjny czas dobrą powieścią. Zwłaszcza że Piekara serwuje Czytelnikom niezwykłą historię pełną magii. Przekonajcie się sami, jak to jest żyć w prawdziwym życiu, a jednocześnie żyć snem kogoś innego.

Wznowienie książki Rycerz kielichów znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim tym, którzy uwielbiają literaturę fantasy.