Zacznij dobrze Nowy Rok

Zacznij dobrze Nowy Rok to zestawienie, które doskonale sprawdzi się w nadchodzącym czasie. Tym samym znajdziecie tu tytuły, ułatwiające wejście w nowy rok z przytupem. Szykujecie jakieś postanowienia? A może idziecie na spontan i wbrew powszechnej modzie, rozpoczynając 2020 rok bez postanowień? Tak czy inaczej, każdy z was znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ wśród prezentowanych dziś książek umieściliśmy przede wszystkim poradniki psychologiczne, które pomogą wam w samorozwoju. Znajdziecie tu również pozycję wychowawczą, skierowaną do mężczyzn, którzy zostali ojcami. Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie motywuje do zmiany, jak początek nowego roku, czysta karta, nowe otwarcie… W związku z tym nie przedłużamy i gorąco zachęcamy do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem. No i koniecznie dajcie nam znać, czy któryś poradnik znajdzie się w waszych rękach!

Zacznij dobrze Nowy Rok

Pieprzyć to - kup na TaniaKsiazka.plZacznij dobrze Nowy Rok – Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne

To nie jest kolejny nudny poradnik. Ponieważ to książka, w której autorka opisuje swoje życie. Dzięki niej dowiecie się, jak inaczej można obchodzić się z ludźmi i rzeczami, jak reagować na okoliczności. Poza tym nauczycie się, jak z dystansem podchodzić do życia. Decydujcie o tym, czego chcecie, jak chcecie i kiedy chcecie. To wasze życie, wasze decyzje i wasze marzenia. Jeśli ciągle będziecie spełniać cudze oczekiwania, nigdy nie poczujecie prawdziwej radości życia. Pieprzyć to, co myślą inni. Zacznijcie żyć dla siebie!

Książka dostępna od 26 lutego 2020 roku.

Zacznij dobrze Nowy Rok – Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniejZacznij dobrze Nowy Rok

Coraz większa jest świadomość, że oddech wspomaga zdrowie, poprawia kondycję, niweluje stres i zwiększa koncentrację. Ale jak się okazuje, moc oddechu jest o wiele większa. Pomagając zintegrować 4 sfery, ciało, uczucia, umysł i ducha, może w znaczący sposób wpływać na relacje międzyludzkie, w tym relacje miłosne.

Dzięki praktycznym poradom oraz ćwiczeniom zawartym w książce nauczycie się wykorzystywać oddech do poprawienia jakości życia uczuciowego i seksualnego. Tym samym dogłębnie poczujecie, jak wspaniale jest kochać innego człowieka oraz siebie samego.

Książka dostępna od 22 stycznia 2020 roku.

Do szczęścia przez łzy - kup na TaniaKsiazka.plZacznij dobrze Nowy Rok – Do szczęścia przez łzy

Nowe spojrzenie na cierpienie i smutek, jako niezbędne lekcje na drodze do szczęścia. Czy zdarza się, że czujecie przygniatający smutek bez konkretnej przyczyny? Staracie się podejmować nowych wyzwań, aby zapomnieć o cierpieniu, ale w efekcie kończycie z milionem niedokończonych spraw? Często w ciągu dnia walczycie z natłokiem myśli i nieuzasadnionego lęku, przez które trudno wam ruszyć naprzód?

A jeśli to wszystko dzieje się, abyście mogli poczuć prawdziwą radość, miłość i wdzięczność? Zajrzyjcie do najdalszych zakątków duszy i przekonajcie się, że znajdziecie w niej nie tylko przyczyny swoich emocji. Są tam również przede wszystkim rozwiązania, dzięki którym pozbędziecie się blokad w drodze do odczuwania radości.

Książka dostępna od 12 lutego 2020 roku.

Zacznij dobrze Nowy Rok – Zwolnij wreszcie. Jak odnaleźć spokój w świecie, w który nigdy się nie zatrzymuje

Jak nie zwariować, słuchając wiadomości i jak przestać się martwić końcem świata? Lub jak przetrwać kolejny dzień w pracy i nie oszaleć? Zacznij dobrze Nowy Rok Czasem wystarczy zwolnić. Chwila wytchnienia może uratować nie tylko was, ale i cały świat. Ponieważ gdy zwalniacie wy, świat zwalnia razem z wami.

Trzymacie w ręku poradnik pełen drogowskazów dla człowieka dwudziestego pierwszego wieku i na miarę jego problemów. Zebrane w ośmiu rozdziałach porady buddyjskiego mnicha, którym towarzyszą nastrojowe ilustracje, skutecznie przypominają o tym, co w życiu najważniejsze. Niezależnie od tego, czy akurat trapią was zmiany klimatyczne, czy znienawidzony dźwięk porannego budzika.

Książka dostępna od 15 stycznia 2020 roku.

Projekt Supertata - kup na TaniaKsiazka.plZacznij dobrze Nowy Rok – Projekt SUPERTATA. Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu

Gregory W. Slayton nie owija w bawełnę, gdy mówi o ojcostwie. Od tego, jak wykonujemy to zadanie, zależy nie tylko przyszłość naszych dzieci, naszych rodzin i nas samych, ale także przyszłość cywilizacji. Projekt: SUPERTATA to inspirujący i praktyczny przewodnik, który pokaże wam, jak dla dobra rodziny i was samych stać się najlepszym tatą, jakim możecie być.

Książka już dostępna.

Zacznij dobrze Nowy Rok – Sztuka tworzenia wspomnień

Meik zaczął badać wspomnienia w Instytucie Badań nad Szczęściem. W zeszłym roku pracownicy Instytutu rozpoczęli Badanie Tysiąca Zacznij dobrze Nowy Rok Szczęśliwych Wspomnień. W związku z tym poprosili tysiąc osób z 75 krajów o opisanie jednego ze swoich szczęśliwych wspomnień. Tym samym otrzymali bardzo zróżnicowane odpowiedzi. Ale to właśnie one stały się podstawą dalszych badań Meika nad tym, dlaczego właśnie te chwile utkwiły ludziom w pamięci jako radosne. W ten sposób stworzył swoją listę „sześciu składników szczęśliwego wspomnienia”. Następnie Meik opracował rady, jak tworzyć nowe szczęśliwe wspomnienia. Wskazówkami dzieli się w swojej książce Sztuka tworzenia wspomnień.

Książka powstała oparciu o dane badawcze, cytaty z pamiętników, wywiady, międzynarodowe sondaże oraz eksperymenty behawioralne. Tym samym Instytut Badań nad Szczęściem odpowiada na pytanie, jak tworzyć chwile idealne.

Książka już dostępna.

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć - kup na TaniaKsiazka.plZacznij dobrze Nowy Rok – Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

Przebojowe, pewne siebie, niezależne. Włoszki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o temperament i fason. To one rządzą w domu, a gdy idą ulicą – roześmiane, zniewalająco seksowne i eleganckie – świat leży u ich stóp. Gdzie tkwią źródła tej nieskrępowanej wolności i dobrego samopoczucia? Na czym polega niepowtarzalny styl mieszkanek Rzymu, Wenecji czy Neapolu? Jak one to robią, że znajdują czas na plotki z przyjaciółką, zakupy na targu, gotowanie dla całej rodziny, własne przyjemności, pracę, której poświęcają się z pasją i wyobraźnią? A przy tym zawsze wyglądają ponętnie i kobieco.

By zrozumieć ten sekret, warto wraz z autorką zajrzeć do domów zwykłych Włoszek, wsłuchać się w głosy gwiazd włoskiego kina, odwiedzić warsztaty florenckich rzemieślników i pracownie odważnych projektantek – Miuccii Prady i Donatelli Versace.

Książka dostępna od 15 stycznia 2020 roku.