Polska po epidemii - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zastanawialiście się, jak będzie wyglądać Polska po epidemii? W obecnych czasach z pewnością nie jeden z nas o tym myślał. Pisarz, Łukasz Hassliebe poszedł o krok dalej. Ponieważ już 28 kwietnia na rynku pojawi się w sprzedaży jego książka pt. Przedwojnie. Ten polityczny thriller to fikcyjna historia, która obecnie brzmi niczym niebezpieczne proroctwo. Powieść przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom thrillerów, ale także powieści sensacyjnych czy kryminalnych. Tym samym, jeśli poszukujecie interesującego tytułu, który wciągnie Was bez reszty, trafiliście idealnie. Koniecznie to sprawdźcie!

Polska po epidemii - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Polska po epidemii i polityczny thriller – kilka słów o fabule książki

Polska coraz bardziej zapada się pod własnym ciężarem. To wszystko po fali kolejnych kryzysów i epidemii. Wydaje się, że słońce w kwietniu pali znacznie mocniej, a autostrady korkują się już na wjeździe. Poza tym uliczne burdy to prawie codzienność, a policyjna przemoc coraz lepiej smakuje nowej, liberalnej władzy. Wkrótce na jednym z politycznych wieców zostaje zamordowany lider rozproszonej prawicy. Tym samym warszawskie ulice stają w ogniu. Czy ten mord uknuł rząd liberalnych elit, czy może któraś z prawicowych frakcji? Tak naprawdę dla Maćka Skoniecznego nie miałoby to większego znaczenia. Problem jest jednak taki, że właśnie zaginęła mu żona, a zamordowany to jego teść.

W związku z tym okoliczności zmuszają bohatera, by ten ruszył w Polskę. Będzie musiał zmierzyć się z tajemnicą swojej rodziny. Ponadto pozna drugie, a nawet trzecie życie własnej żony, o których nie miał do tej pory pojęcia. Stanie też oko w oko z własnymi lękami i ugnie się pod ciężarem tchórzostwa.

Przedwojnie to przewrotna opowieść małżeńska i zbiorowy portret Polaków w czasach nowego „dwudziestolecia międzywojennego”. Czy tak właśnie będzie wyglądać Polska po epidemii? Jedno jest pewne, książka niesamowicie wciąga i fascynuje już od pierwszych stron.

Przypominamy, że prezentowana dziś powieść pt. Przedwojnie będzie dostępna w sprzedaży od 28 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Historia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów politycznych, powieści sensacyjnych i kryminałów. Gorąco polecamy!