Ponad wszystko - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Mamy to! Zwiastun ekranizacji Ponad wszystko z pewnością ucieszy wszystkich miłośników dobrego kina oraz tych, którzy przeczytali książkę.

Autorką niezwykle wzruszającej historii jest Nicola Yoon, która skradła serca Czytelników na całym świecie. W szybkim tempie zdobyła również szczyt bestsellerowej listy New York Times’a. Nic więc dziwnego, że filmowcy z Hollywood od razu dopatrzyli się potencjału w tej opowieści. Tym sposobem już 9 czerwca bieżącego roku na szklane ekrany trafił film oparty na wspomnianej już książce.

Zwiastun ekranizacji Ponad wszystko - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zwiastun ekranizacji Ponad wszystko – kilka informacji

Główną bohaterką opowieści jest Maddy, błyskotliwa osiemnastolatka z nieograniczoną wyobraźnią. Dziewczyna musi jednak mierzyć się z rzadką chorobą, która wywołuje u niej uczulenie dosłownie na wszystko. W następstwie tego już od wielu lat nie opuszcza sterylnego domu, specjalnie zaprojektowanego przez jej matkę.

Wszystko zmienia się kiedy do sąsiedztwa wprowadza się Olly. Dotychczasowa dyscyplina i choroba zaczynają nadzwyczaj ciążyć Maddy. Ponadto sam chłopak nie ma zamiaru pozwolić na to, by cokolwiek stanęło mu na drodze w poznaniu bohaterki. Wkrótce ich uczucie staje się niezwykle silne. Zakochani zmuszeni są patrzeć na siebie przez szklane szyby, bez szansy na dotyk czy jakikolwiek czuły gest.

Z dnia na dzień ta silna więź popycha ich w stronę ogromnego ryzyka. Oboje pragną doświadczyć wspólnie pierwszej miłości i są gotowi na wszystko. Zdają sobie jednak sprawę z tego, że konsekwencje mogą być tragiczne. Mimo wszystko postanawiają podjąć ryzyko, by móc być razem.

W rolę głównej bohaterki wcieli się Amandla Stenberg. Jej wybranka odegra Nick Robinson. Scenariusz na potrzeby filmu stworzyła J. Mills Goodloe, reżyserią zajęła się Stella Meghie.

Przypominamy, że film w polskich kinach pojawił się już 9 czerwca 2017 roku. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książką pt. Ponad wszystko, odsyłamy Was tutaj. To idealna chwila, by nadrobić zaległości i przeczytać powieść nim wybierzecie się do kina. Gorąco polecamy! Natomiast poniżej prezentujemy obiecany zwiastun: