Żyj jak rolnik - kup na TaniaKsiazka.pl

Żyj jak rolnik - kup na TaniaKsiazka.plŻyj jak rolnik to świetna propozycja na nadchodzące, ciepłe dni. Nie od dziś wiadomo, że wiosna i lato to najintensywniejsze dni w życiu każdego posiadacza własnej działki czy ogródka.

Jesteś miłośnikiem książek i w dodatku uwielbiasz życie w zgodzie z naturą? Na twoim talerzu lądują, co lato świeże warzywa i owoce prosto z przydomowej działki? Ta książka jest idealna dla ciebie. Oczywiście nasza propozycja doskonale sprawdzi się również jako poradnik dla początkujących, jak i tych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, jak zabrać się za prowadzenie własnego ogródka.

Żyj jak rolnik i ciesz się zdrowiem!

Tytuł książki jest nieprzypadkowy. Ta pozycja zawiera w sobie aż sto różnych sposobów na to, by żyć w zgodzie z naturą. Wszystkie porady zostały przygotowane przez mistrza i wysokiej klasy eksperta w tej dziedzinie – Niklasa Kampargarda.

Doświadczenie autora gwarantuje, więc sprawdzone i skuteczne metody. Książka przeznaczona jest nie tylko dla mieszkańców wsi, ale także tych, którzy żyją w wielkich miastach. Autor udowadnia, że nawet w zgiełku wielkich metropolii można stworzyć kącik ze zdrową żywnością, własnoręcznie wyhodowaną.

Na co możecie liczyć? Wraz z Niklasem dowiecie się, jak zbudować szklarnię ze starych okien. Autor pomoże wam przygotować domowy podpiwek i podpowie, co zrobić, aby nawet zimą cieszyć się owocami i warzywami z własnej uprawy. W magiczny sposób wasza trawa zamieni się w prawdziwą łąkę i poznacie proste metody walki z komarami, ślimakami czy myszami bez użycia chemii.

Dzięki prostym wskazówkom i poradom, jakich udziela Kampargard, wasze życie stanie się bogatsze o niezwykle cenne doświadczenie i nowe doznania. Bo Czy jest coś lepszego od uczucia satysfakcji, kiedy na zielonych gałązkach pojawi się pierwszy pomidor? Albo kiedy smakujecie warzywa, które hodowaliście i pielęgnowaliście od najmniejszej sadzonki czy nasiona? Autor zapewnia, że samowystarczalność w jakiejkolwiek formie jest niezwykle ciekawym i budującym uczuciem. Prowadzenie własnego ogrodu to najlepsza okazja, by poznać funkcjonowanie przyrody.

Książkę pt. Żyj jak rolnik znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!