Niezwykły duet: Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz

Fani Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza szeptali o tym już od jakiegoś czasu. Co prawda sieć mruczała o wspólnej książce tych bestsellerowych autorów kryminałów. Okazało się, że w tych szeptach z sieci była krztynka prawdy. Jednak wcale nie chodzi o wspólną książkę.

Niezwykły duet: Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz ♥

Remigiusz Mróz na swoim fanpage’u zdementował plotki o tym, że razem z Katarzyną Bondą wspólnie piszą książkę. Okazuje się, że króla i królową polskiego kryminału połączyło romantyczne uczucie. Pod postem posypały się gratulacje i my jako CoPrzeczytac.pl się do tych gratulacji przyłączamy. 😉 A dla tych z Was, którzy jeszcze nie widzieli tej wiadomości, proszę bardzo:

Nic dziwnego, że ta wiadomość wywołała takie poruszenie w książkowej (i nie tylko książkowej) części Internetu. Zarówno Remigiusz Mróz, jak i Katarzyna Bonda mają wielu fanów. Zatem każda nowa książka któregoś z tych autorów nie dość, że jest wyczekiwana, to w zawrotnym tempie znika z półek w księgarniach. Poza gratulacjami słychać też ciche szlochy fanek Remigiusza Mroza. No cóż, dziewczyny nie smućcie się, głowy do góry. Jest wielu innych wolnych pisarzy. 😉

A nas w poście opublikowanym przez Remigiusza Mroza cieszy jeszcze jeden fakt. Katarzyna Bonda pracuje nad nową książką. Jej ostatnia powieść, Czerwony Pająk, zamknęła bestsellerową serię z Saszą Załuską. Jesteśmy bardzo ciekawi, o czym będzie najnowsza książka autorki. Toteż mamy mały apel do zakochanego pisarza: prosimy tak bardzo nie przeszkadzać Pani Kasi, niech szybciej skończy pisać, bo my już się nie możemy doczekać. 😉

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zakochanym i życzymy samych wspaniałości. ♥♥♥

Czy wiecie, że w historii literatury związki między pisarzami i pisarkami, poetami i poetkami zdarzały się często. Przypomnijmy choćby Sylvię Plath i Teda Hughesa albo Simone de Beauvoir i Jean-Paul Sartre czy też Susan Sontag i Josifa Brodskiego.

Tymczasem zachęcamy Was do tego, żebyście sięgnęli po książki obojga autorów. W tym miejscu znajdziecie te, które wyszły spod pióra Remigiusza Mroza, z kolei tutaj są książki Katarzyny Bondy.