PolecamyPromocje

15 tysięcy produktów taniej nawet o 40% na TaniaKsiazka.pl

tysięcy produktów taniej

15 tysięcyCzasami pojawiają się takie informacje i takie zdania, które trzeba przeczytać kilka razy, żeby ich sens naprawdę do nas dotarł. Księgarnia TaniaKsiazka.pl obniżyła cenę (Uwaga) 15 tysięcy produktów nawet o 40%! Trudno w to uwierzyć, naprawdę. Dla nas, książkoholików, oznacza to ni mniej, ni więcej, wielkie zakupowe święto. Sprawdźcie, co możecie znaleźć na tej pełnej niesamowitych okazji liście i nie zapomnijcie spojrzeć na zegarek. Promocja: 15 tysięcy produktów taniej potrwa do 12 września (wtorek).

Na promocyjnej liście znalazły się tytuły z każdego gatunku, w tym: książki dla dzieci, beletrystyka i literatura piękna, fantastyka, hobby, książki dla kobiet, książki dla młodzieży, książki naukowe i popularnonaukowe, literatura faktu, poradniki, czyli wszystko, dosłownie wszystko.

15 tysięcy produktów taniej, a wśród nich fantastyczne książki 

Z książek dla dzieci na pewno warto zwrócić uwagę na tytuł: Nela i skarby Karaibów Nela Mała Reporterka. Przygody Neli wciągają dzieci w świat niesamowitych podróży, rozbudzają w nich chęć zwiedzania świata. Ponadto są źródłem cennych informacji z geografii, a dzieci chłoną je  jak gąbka.

 

 

Z kolei Szklany tron. Tom. 5. Imperium burz Sarah J. Maas to propozycja dla fanów fantasy. Młodziutka autorka dokonała tego, co udaje się niewielu. Napisała dwie serie bestsellerowych powieści bardzo wysoko ocenianych przez publiczność i krytyków. Imperium burz to najnowszy, piąty tom w serii Szklany tron, a wczoraj swoją anglojęzyczną premierę miała szósta część tej historii. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj>>> SZKLANY TRON TOM 6 TRAFIŁ NA ANGLOJĘZYCZNE PÓŁKI. JEDNAK TO NIE BĘDZIE KONTYNUACJA PRZYGÓD CELAENY

Na Waszej domowej półce z powieściami erotycznymi nie może zabraknąć książki Połączeni. Uwolnij mnie Laurelin Paige. Ta historia to spin off do słynnej serii Uwikłani. Tym razem poznajemy niezwykle namiętną historię miłosną, Gwen Anders.

15 tysięcy produktów taniej, w tym thrillery i kryminały 

Wśród 15 tysięcy produktów nie mogło oczywiście zabraknąć doskonałych kryminałów i thrillerów. Jeden z nich Istota zła D`Andrea Luca został okrzyknięty światowym wydarzeniem, a jego autor jest porównany do takich sław jak King, Lovecraftem czy Jo Nesbo.

Istota zła

 

Akcja książki skupia się wokół dokumentalisty i filmowca, Jeremiaha Salingera, który wraz z całą rodziną wyprowadza się ze Stanów, żeby zamieszkać w małej tyrolskiej wiosce. Uczestnicząc w wyprawie ratowników górskich i chcąc udokumentować ich pracę, staje w obliczu wielkiego dramatu. Wszyscy uczestnicy wyprawy giną, tylko on jeden uchodzi z życiem. Od tej pory nic już nie będzie takie samo. Dręczą go lęki i obsesje, które doprowadzają mężczyznę na ślad wielkiej, tragicznej tajemnicy, skrywanej przez małą, góralską społeczność.

 

Sprawdźcie, co jeszcze możecie znaleźć na liście 15 tysięcy produktów, których ceny zostały obniżone nawet o 40%! Nie przegapcie takiej okazji na zapełnienie Waszych książkowych półek wspaniałymi, nowymi tytułami. Znajdziecie ją tutaj>>

 

15 tysięcy taniej