Obserwujemy obecnie niezwykle interesujący trend w literaturze młodzieżowej. Pojawiają się tytuły, po które sięgają całkiem dorośli Czytelnicy. Literatura młodzieżowa nie jest już gatunkiem książek zarezerwowanym tylko dla nastoletnich odbiorców, ale właściwie obecnie nie ma żadnych umownych ograniczeń wiekowych. Dzięki najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl możecie kupić największe bestsellery ostatnich miesięcy w literaturze młodzieżowej z rabatem do 35%. Czas trwania promocji: do 16 sierpnia. Sprawdźcie, jakie fantastyczne tytuły na Was czekają. Książki dla młodzieży taniej – tego nie można przegapić!

13 powodów Asher Jay to książka, która aktualnie doczekała się bardzo głośnej, serialowej ekranizacji. Porusza tematy związane z samobójstwami wśród nastolatków, jednak fabuła książki znacznie bardziej przekracza poza granice powodów, czy przyczyn takich zdarzeń. To bardzo głęboka opowieść o sile uczuć i miłości.

Książki dla młodzieży taniej – co można kupić?

Cud chłopak - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Cud chłopak R. J. Palacio to kolejna książka, która trafi na ekrany kin, już 17 listopada. Pojawia się w niej bardzo ważny temat tolerancji, akceptowania inności wśród dzieci, a przede wszystkim szkolnych rówieśników. Mały chłopiec, ze zdeformowaną twarzą idzie w końcu do szkoły. Będzie to dla niego doświadczenie zarówno traumatyczne, jak i pełne nadziei. Spotka się z każdym rodzajem reakcji rówieśników: od podłości po miłość i zrozumienie. Przyjście do nowej szkoły będzie dla niego rodzajem podróży, która go odmieni, ale zmieni także innych ludzi, którzy go spotkają.

Następna głośna ekranizacja: Ponad wszystko Nicoli Yoon. To opowieść o dziewczynie, której choroba uniemożliwia kontakt ze światem zewnętrznym, więc całe dnie spędza w domu. Jednak okazuje się, że miłość nie zna granic i znajdzie nas nawet wtedy, kiedy wydaje się to fizycznie niemożliwe. Przepiękna opowieść o sile tego najpiękniejszego z uczuć.

Książki dla młodzieży taniej – fantastyczne tytuły

Nic do stracenia. Wreszcie wolni Moseley Kirsty to propozycja dla starszej młodzieży, wpisująca się w niezwykle popularny trend New Adult, dla młodych dorosłych. To opowieść o dziewczynie, której nastoletnie życie nagle zmienia się w koszmar, kiedy na jej oczach ginie jej ukochany chłopak. Teraz sama jest w niebezpieczeństwie a ponieważ jest córką znanego polityka, otrzymuje do ochrony wykwalifikowanego specjalistę. Pomiędzy młodym ochroniarzem, a dziewczyną rodzi się silna więź.

Sprawdźcie dokładnie promocyjną listę z tytułami dla młodzieży i nie tylko. Być może jest na niej tytuł, który od dawna mieliście na oku. Całą listę znajdziecie w tym miejscu:

Książki dla młodzieży taniej