Książkowe hity roku 2020

Hit, hit, hurra! Kto w 2020 roku zaspał, zagapił się, nie zdążył i nie sięgnął po bestsellerowe tytuły, ten ma dobrą okazję, by nadrobić zaległości. Książkowe hity roku 2020 można teraz upolować w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, w bardzo przyjemnych cenach do -40%! A potem pozostaje już tylko zbudować na kanapie wygodne stanowisko z pomocą poduszek oraz koca  i… czytać, czytać, czytać! Lepszego początku nowego roku chyba nie może być, prawda?

Książkowe hity roku 2020

Kryminały zawsze na topie

Pewna jest śmierć, podatki i to, że czytelnicy zawsze chętnie sięgają po kryminały.

Wśród ubiegłorocznych hitów zagościł więc tajemniczy Chłopiec z lasu i Zimny chirurg. Powiało Halnym, a ostrość widzenia zaburzyła Śreżoga.

Chociaż Miłość czyni dobrym i łagodzi obyczaje, w żyłach części czytelników buzowała Niespokojna krew.

A w jakie miejsca przenosili się fani kryminałów? Nad Paprocany i na Osiedle RZNiWgościli także w Królestwie Dolinie.

Nie samym serialem żyje człowiek

Skoro dobre seriale potrafią wciągnąć bez reszty, to książki na podstawie których powstały przeboje Netfliksa, HBO oraz Playera mogą być tylko lepsze!

Czytelnicy chętnie sięgali więc po pierwowzory Opowieści Podręcznej, Od nowa oraz Gambitu królowej. Wiele osób zaglądało za kulisy historii brytyjskiej monarchii, sięgając po The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu.

Wśród hitów nie zabrakło również zekranizowanych książek polskich autorów,w tym tytułów takich jak m.in. Precedens Remigiusza Mroza i Szadź Igora Brejdyganta.

W domu 

W 2020 roku dużo czasu spędziliśmy w domach. Wiele osób wykorzystało tę sytuację, by popracować nad sobą lub relacjami z otoczeniem.

Spore grono czytelników chciało dowiedzieć się np. Jak nie krzyczeć na swoje dziecko lub Jak lepiej myśleć. Wiele osób szukało wewnętrznego spokoju, niektórzy osiągnęli stan Zen jak cholera lub dochodzili do wniosku, że jednak Pieprzyć to! 😉

Z kolei zwierzoluby dowiadywały się, Czego uczą nas zwierzęta i co można zrozumieć z Sekretnego języka kotów.

 

Książkowe hity roku 2020

Książkowe hity roku 2020

Oczywiście książkowych hitów 2020 roku jest znacznie więcej, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Hity znajdziecie pod linkiem:

KSIĄŻKOWE HITY 2020 ROKU do -40%

Promocja trwa tylko do końca stycznia, dlatego lepiej nie zwlekajcie z polowaniem zbyt długo!

Udanych łowów!

Zobacz także: