ErotykiEventy

2. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek w całości online!

2. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek w całości online!

Czy są wśród nas miłośniczki literatury romansowo-erotycznej? Mamy dla Was świetną wiadomość. Już dziś (15 października) startuje dwudniowy event i możecie w nim uczestniczyć z każdego zakątka świata! Weźcie udział w 2. Zlocie Fanek Niegrzecznych Książek! My już wiemy, że to będzie gorące spotkanie pełne rozgrzewających spotkań i pożądanych nagród. Chcecie wiecieć więcej?

2. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek w całości online!

2. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek – to już dziś!

Pierwszy, zeszłoroczny Zlot Fanek Niegrzecznych książek okazał się wielkim sukcesem. W jednym miejscu spotkało się mnóstwo miłośniczek literatury romansowo-erotycznej zgromadzonych wokół fanpage’a Niegrzeczne Książki. W tym roku, w związku z pandemicznymi realiami, cała impreza odbędzie się online. Z jednej strony taka forma, to pewne ograniczenia, z drugiej – możliwości. Mimo tego, że społeczność Niegrzecznych nie spotka się twarzą w twarz, to teraz uczestniczek nie będzie ograniczać ani przestrzeń, ani miejsce.

We wszystkich wydarzeniach będziecie mogły wziąć udział bez wychodzenia z domu. Zatem nie czekajcie, przygotujcie sobie dobrą herbatę, kawę czy też lampkę ulubionego wina. Wskoczcie w ciepłe, mięciutkie skarpety i wygodnie rozsiądźcie się w fotelu. Macie jeszcze chwilę na to, żeby zaopatrzyć się w smaczne przekąski. Warto się przygotować, bo przed Wami całe dwa dni atrakcji.

Vi Keeland, Laurelin Page i jeszcze więcej ciekawych spotkań na żywo

Wielkie otwarcie najniegrzeczniejszej imprezy w sieci już o 12:00. W rozmowie na żywo, zatytułowanej Bez cienia wstydu, wezmą udział Wasze ulubione autorki, czyli: Kasia Haner, Katarzyna Berenika Miszczuk i Anna Langer. Nieco później, o 13:30,  będziecie mieć okazję na wirtualne spotkanie z Gabrielą L. Orione, Emilią Szelest i Eweliną Dobosz.

Z kolei o 15:00 Agata Garbowska i Justyna Chrobak, redaktorki z Wydawnictwa Kobiecego, opowiedzą Wam o tym, jak wydać z nimi niegrzeczną książkę.

16:30 to początek rozmowy na temat tego, co Niegrzeczne Czytelniczki lubią najbardziej. W panelu dyskusyjnym z Katarzyną Bester będą uczestniczyć blogerki: Zuza (kulturalna_szafa) i Dominika (d.e. lewandowska).

A już wieczorem, po zachodzie słońca, będziecie mieć okazję, żeby spotkać się z pisarkami, mistrzyniami pikantnych książek: Vi Keeland (start: 18:00) i Laurelin Page (start 20:00). Specjalnie dla Was oba wywiady będą tłumaczone na żywo.

Test wiedzy i live z T.M. Frazier

A jakby tego było mało, to drugiego dnia Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek też będzie się działo. 😉

Już o 13:30 Ada Tulińska i Monika Skabara będą rozmawiać na temat wątków mafijnych w niegrzecznych książkach i tych mrocznych stronach miłości i namiętności.

Później, o 15:00, Agnieszka (magical.daily) i Marta (bookholiczka_poleca) zaproszą Was do dyskusji skupionej wokół tematu niegrzecznego męża.

Jeżeli będziecie mieć ochotę, żeby nie tylko sprawdzić swój stan wiedzy o niegrzecznych książkach, ale też zmierzyć się z innymi Niegrzecznymi Czytelniczkami, to będziecie mieć okazję, żeby to zrobić podczas specjalnego testu wiedzy, start: 16:30.

Ukoronowaniem 2. Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek będzie spotkanie z T.M. Frazier (18:00).

TargiKsiazki.Online vol 2

2. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek odbędzie się w ramach wielkiego książkowego wydarzenia – TargiKsiążki.Online. Jednym z organizatorów jest Księgarnia TaniaKsiazka.pl i to właśnie na jej facebookowym profilu będziecie mogły obejrzeć wywiady i dyskusje live.

Same przyznajcie, czy jakaś fanka gorących powieści mogłaby przegapić takie wydarzenie?

W te miejsca warto zajrzeć

Na koniec mam dla Was kilka ważnych linków:

2. Zlot Fanek Niegrzecznych Książek w całości online!

Powiązany artykuł:

Zlot Fanek Niegrzecznych Książek – wielki sukces