Vi Keeland w Polsce - sprawdźcie to

I Zlot Fanek Niegrzecznych Książek już niestety za nami. 5 października przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie spotkały się miłośniczki literatury romansowej. Wydarzenie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie, a bezpłatne wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka. Nic dziwnego, przecież to był pierwszy taki event w Polsce.

I Zlot Fanek Niegrzecznych Książek!

Niegrzeczne Książki to fanpage stworzony przez miłośniczki romansów dla miłośniczek romansów. Profil rozrósł się bardzo szybko i w tym momencie niegrzeczna społeczność to już prawie 20 tys. osób. Niegrzeczne Książki to nie tylko ważne źródło informacji o najważniejszych gatunkowych nowościach i zapowiedziach. Fanki dzielą się też wrażeniami po swoich lekturach, dyskutują i polecają sobie książki.

I Zlot Fanek Niegrzecznych Książek

Fanki Niegrzecznych Książek miały w końcu okazję, żeby nie tylko spotkać się z sobą nawzajem, ale też ze swoimi ulubionymi autorkami. Gwiazdą wieczoru była bestsellerowa amerykańska pisarka Vi Keeland. Jej powieści podbiły listę bestsellerów „New York Timesa”. Od niedawna w naszych księgarniach można znaleźć najnowsza, pełną emocji opowieść, jaka wyszła spod jej pióra – Kuszącą pomyłkę.

Specjalnym gościem wieczoru była polska autorka K.N. Haner. Wszystkie miłośniczki literatury romansowej jej powieści znają bardzo dobrze, a każda nowa książka wzbudza ogromne zainteresowanie. Wywiady z pisarkami przeprowadziła niezrównana gospodyni wieczoru, dziennikarka Radia Zet Justyna Dżbik-Kluge.

Niesamowita energia!

Podczas I Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek panowała niesamowita i zaraźliwa energia. Uczestniczki skupione wokół fanpage’a Niegrzeczne Książki na Facebooku w końcu miały okazję do tego, żeby się spotkać i porozmawiać o ulubionych książkach na żywo. Wzięły też udział w Wielkim Teście Wiedzy o Niegrzecznych Książkach, który prowadziła nasza redakcyjna koleżanka, Agnieszka Jarosławska, czyli Ruda! W trakcie trwania imprezy ogłoszono wyniki Konkursu Literackiego zorganizowanego specjalnie z okazji Zlotu. Warto jeszcze wspomnieć, że od strony wydawniczej nad wydarzeniem czuwało Wydawnictwo Kobiece oraz Editio Red.

Oczywiście na Zlocie fanek Niegrzecznych Książek nie mógłby się obyć bez… książek! Uczestniczki mogły uzupełnić swoje biblioteczki dzięki Księgarni TaniaKsiazka.pl, jednym z partnerów wydarzenia. Co więcej, nie zabrakło też atrakcji dla miłośniczek kosmetyków. Na stoisku Avon miłośniczki literatury mogły na własnej skórze przetestować nowości. Dodatkowo sklep internetowy bee.pl wraz z Porcją Dobra zadbał o zdrowe doznania smakowe gości.

Każda z fanek Niegrzecznych Książek dostała też upominki od Lirene , Sylveco i Avon oraz herbaty Teekanne o nazwach brzmiących bardzo stosownie do okazji: Love, Temptation oraz Desire.

Zainteresowanie I Zlotem Fanek Niegrzecznych Książek przeszło nawet oczekiwania organizatorów. Wszystkich uczestników (bo wśród Fanek Niegrzecznych Książek było też kilku panów) zachwyciły niesamowita atmosfera i wyjątkowa energia. I Zlot Fanek Niegrzecznych Książek okazał się wielkim sukcesem. Już nie możemy się doczekać kolejnych edycji!

Chcecie dowiedzieć się więcej o Niegrzecznych Książkach? W takim razie zapraszam Was tutaj. 💕

Partnerzy wydarzenia:Niegrzeczne Książki >>

  • Cosmopolitan
  • Lirene
  • Sylveco
  • Avon
  • Porcja Dobra
  • Teekanne
  • Księgarnia TaniaKsiążka.pl
  • Wydawnictwo Kobiece
  • Editio Red
  • bee.pl

Zapraszam Was też do obejrzenia relacji 🙂