3 sezon serialu Ty

Przychodzimy dziś z dobrymi wieściami dla każdego serialomaniaka – nadchodzi 3 sezon serialu Ty! Jeśli jeszcze nie poznaliście mrocznych przygód Joe Goldberga, najwyższa pora nadrobić zaległości 😉

Ty, czyli kto?

Wchodzisz do księgarni, przytrzymujesz drzwi, żeby nie trzasnęły. Uśmiechasz się, zawstydzona, że taka z ciebie grzeczna dziewczynka, masz niepomalowane paznokcie, jesteś ubrana w beżową bluzkę z dekoltem w serek, trudno powiedzieć, czy nosisz stanik, ale sądzę, że nie. Jesteś wręcz nieprzyzwoicie przyzwoita w tych swoich różowych dżinsach, w różu utkanym z Pajęczyny Charlotty, przechodzisz obok mnie, mruczysz „cześć”, inni przeważnie mijają mnie bez słowa. Skąd się wzięłaś?

Tak właśnie zaczyna się historia obsesji Joe Goldberga na punkcie młodej aspirującej pisarki imieniem Beck. Niewinna wizyta Beck w księgarni East Village, gdzie pracuje Joe, rozpoczyna serię makabrycznych wydarzeń.

Zauroczony Joe postanawia bowiem odnaleźć kobietę w internecie i doprowadzić do ich ponownego spotkania. W tym celu zapamiętuje dane z jej karty kredytowej i dzięki poszukiwaniom odkrywa, że Beck planuje znaleźć się wkrótce w jednym z brooklińskich barów…

Ty to powieść o obsesyjnym zauroczeniu i bezwzględności, której konsekwencje potrafią sięgać aż do grobu każdego, kto stanie na przeszkodzie.

3 sezon serialu Ty nadciąga

Serial Ty na podstawie książek Caroline Kepnes, wyprodukowany przez Netflix, doczekał się do tej pory dwóch sezonów. Każdy z nich oparty jest na książkowym pierwowzorze. Sezon pierwszy na tytule Ty, sezon drugi zaś na książce Ukryte ciała. Ostatnio mogliśmy być świadkami podróży Joe do innego miasta (w tej roli Penn Vadgley). Tam rozpoczyna swoją psychopatyczną grę od nowa. O drugim sezonie pisaliśmy tutaj.

Obecnie autorka serii zapowiedziała, że jest w trakcie pisania trzeciej książki. Fani zaczęli więc spekulować na temat kontynuacji serialu. Do niedawna nieznane były plany dotyczące trzeciego sezonu Ty.

Na szczęście mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy po skończeniu drugiego sezonu pozostali z poczuciem niedosytu. Rozpoczęto pierwsze prace związane z trzecim sezonem Ty!

Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji serialu Ty?

Na chwilę obecną nie znamy opisu produkcji ani oficjalnej daty premiery. Niemniej jednak wiemy, że kolejny sezon popularnego serialu ma się pojawić w 2021 roku i będzie liczył 10 odcinków. Kanwą fabularną będą zapewne wydarzenia najnowszej części serii, niemniej jednak Caroline Kepnes postanowiła jeszcze potrzymać swoich fanów w niepewności.

Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów związanych z produkcją, a wszystkich fanów thrillerów psychologicznych zachęcamy do zapoznania się z książkową serią o Joe Goldbergu.

Bestsellerową serię od Caroline Kepnes, na podstawie której powstał serial Ty znajdziecie tu.