Czwarty sezon Stranger Things

Czwarty sezon Stranger Things staje się faktem. Ponieważ platforma Netflix potwierdziła, iż pracują właśnie nad kolejnym sezonem niezwykle popularnej produkcji. Co więcej, w sieci jest już dostępny pierwszy zwiastun. Poza tym jest jeszcze jedna, świetna wiadomość. Otóż Netflix podpisał umowę na wieloletnią współpracę z twórcami serialu, braćmi Duffer. Co to może oznaczać? Prawdopodobnie czwarty sezon to wciąż nie ostatnie słowo w przypadku Stranger Things. Trudno się dziwić takiej decyzji. Produkcja cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem odbiorców na całym świecie, a grono jej fanów stale się powiększa. Sukces osiągają również książki z oficjalnej serii, które przybliżają widzom życie poszczególnych postaci i uzupełniają ich serialowy życiorys. Kto więc nie trzymałby się kurczowo takiego zlecania?

Czwarty sezon Stranger Things

Czwarty sezon Stranger Things – kilka informacji

Jeśli jesteście wielbicielami serialu, z pewnością zauważyliście, że trzeci sezon jest nieco mroczniejszy od dwóch poprzednich. W podobnym klimacie będzie utrzymana kontynuacja przygód bohaterów. Widzowie mogą też spodziewać się przeniesienia akcji z Hawkins. Jak potoczą się dalsze losy paczki przyjaciół? Na więcej konkretów trzeba poczekać aż do premiery czwartego sezonu.

Poza tym, jak wspomnieliśmy, Netflix podpisał wieloletnią umowę z braćmi Duffer. Obejmuje ona wspólne tworzenie nie tylko seriali, ale także filmów. Kto wie, być może w przyszłości pojawi się godny następca Stranger Things? Oto co na temat najnowszego kontraktu twierdzą sami zainteresowani:

Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!

Poniżej prezentujemy Wam zapowiedź najnowszego sezonu. Natomiast tutaj znajdziecie książki z serii. Dajcie znać, czy oglądacie oraz, czy czekacie na czwarty sezon Stranger Things.