Nowa książka Nosowskiej jeszcze w tym roku?

A ja żem jej powiedziała… książka Katarzyny Nosowskiej

Katarzyna Nosowska wydaje książkę! I to nie byle jaką książkę, a książkę, która powstała dzięki jej filmikom na Instagramie. Zdobyły one taką popularność, że na ich podstawie powstała książka A ja żem jej powiedziała… Filmiki śmieszyły mnie do łez, więc liczę na bardzo dobrą lekturę, której jestem jej bardzo ciekawa.

A ja żem jej powiedziała…

Debiut książkowy popularnej piosenkarki ukaże się w księgarniach 23 maja 2018. To nie lada gratka dla fanów piosenkarki. Nosowska znana z grupy Hey jako piosenkarka i autorka tekstów stworzyła na swoim kanale Instagramowym profil, który polubiło już prawie 200 tys fanów! To poczucie humoru i ogromny dystans do samej siebie są sukcesem kanału piosenkarki. Jej filmiki, w których śmieje się z samej siebie, celebrytów i znanych osób biją rekordy popularności. Filmiki miały być żartem, krótkotrwałą zabawą, ale jak mówi sama piosenkarka, tak się spodobały widzom, że powstawało ich coraz więcej i więcej. A od nich był już tylko krok do książki.

A ja żem jej powiedziała… o czym jest książka?

O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego, oraz tym jak kochać i nie kochać, a także tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.

A ja żem jej powiedziała… – o autorce

A ja żem jej powiedziała

https://www.facebook.com/nosowskamusic/

 

Piosenkarka mimo ogromnej sławy nie zachłysnęła się nią, pozostała sobą – skromną i szczerą dziewczyną. Ma do siebie ogromny dystans i potrafi śmiać się z samej siebie, co pokazuje na swoich filmikach. Jest szczera, oryginalna i niebanalna i właśnie tymi cechami zjednuje sobie ludzi.

Nosowska podkreśla, że jej filmiki nie miały na celu wyśmiewania się z ludzi i otaczającego świata. Ona chce przekazać fanom, że często świat i otaczających nas ludzi traktujemy zbyt poważnie. Uczy swoich fanów aby do życia podejść z odrobiną luzu i dystansu do samego siebie i tego, co nas otacza.

 

 

Katarzyna Nosowska mówi sama o sobie:

Od jakiegoś czasu nie wstydzę się tego kim jestem. Znam swoje możliwości. Są zbyt ograniczone by zawojować świat, ale wystarczające, by być wdzięczną, lubić życie i oddychać swobodnie.

Nieoczywiste, głębokie, błyskotliwe, świetnie napisane i bawiące do łez. Ta książka zabije cię miłością.

Książkę Katarzyny Nosowskiej można już zamawiać w przedsprzedaży tutaj >>

Ukaże się ona nakładem Wydawnictwa Wielka Litera.