ArtykułyFilmy na podstawie książek

Akcja charytatywna z Psiego najlepszego! Ty też możesz pomóc!

Akcja charytatywna - Psiego najlepszego

Podziel się swoją miłością do czytania i pomóż podopiecznym ze schroniska. Akcja charytatywna z Psiego Najlepszego to prosta sprawa: ty kupujesz książkę, a Wydawnictwo Kobiece przekazuje pieniądze na rzecz bezdomnych zwierzaków!

Zrób innym Psiego najlepszego!

Wydawnictwo Kobiece i Fundacja Viva połączyło siły, by pomóc podopiecznym Schroniska w Korabiewicach. Każdy kupiony egzemplarz Psiego najlepszego to 10 groszy netto, które wspomoże czworonogi!

Niezależnie, gdzie kupisz książkę: w księgarni internetowej, w sklepie stacjonarnym czy bezpośrednio ze strony Wydawnictwa Kobiecego – pieniądze zostaną przekazane. Każdy miłośnik książek może udowodnić, że czytanie to nie tylko świetna zabawa i cudowny pomysł na spędzenie wolnego czasu, ale też superbohaterska pomoc, która wnosi szczęście i radość do codzienności bezdomnych zwierząt.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów i obejmuje zarówno pierwszy nakład (50 tysięcy egzemplarzy!), jak i kolejne dodruki. Im więcej osób wybierze Psiego najlepszego na prezent, tym więcej dobra to spowoduje!

Akcja charytatywna z Psiego najlepszego, czyli karma wraca!

Zrób sobie pomerdane święta i zakochaj się w uroczej opowieści. Twoja miłość do czytania może przynieść dużo dobra! Zostań bohaterem tych świąt i tak jak Josh, wspieraj potrzebujące opieki i miłości zwierzęta. Niech zimowa aura rozgrzeje się od ciepła Twoich dobrych uczynków.

Psiego najlepszego to pełna miłości historia, która pokazuje, jak wiele pozytywnych zmian wnosi do życia obecność zwierzaka. Josh najpierw przygarnął ciężarną suczkę, a później całą gromadkę szczeniaków. Chociaż sam miał złamane serce, to znalazł w nim miejsce na nieoczekiwanych psich towarzyszy. Książka uczy miłości do zwierząt, odpowiedzialności za nie i udowadnia, że nawet najtwardsze serce mięknie pod spojrzeniem ciepłych oczu psa.

Spraw, aby te święta były magiczne dla czworonogów ze Schroniska w Korabiewicach – podziel się informacją o akcji!

Pamiętaj, że każda sprzedana książka to jedno machnięcie ogonem i 10 groszy, które wspomoże potrzebujące zwierzaki. Pomaganie nigdy nie było łatwiejsze! Walczymy do wyczerpania nakładów książki. Od teraz czytanie ratuje życia i sprawia, że te święta będą wyjątkowe!