Top 5 zimowych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Coraz bliżej święta i nie da się już tego ukryć! Przygotowania do Bożego Narodzenia idą pełną parą. I chociaż za oknem śnieg i mróz, to jeden z bardziej gorących okresów w roku. Jednym w tym czasie pomaga lista zadań do zrobienia i spraw do załatwienia. Drudzy idą kompletnie na żywioł i wszystko zostawiają na ostatnią chwilę. Tymczasem, niezależnie od tego, do której grupy się zaliczacie, warto pomyśleć też o relaksie. W końcu przygotowania do Gwiazdki bywają naprawdę wyczerpujące. W związku z tym przygotowałam dziś dla was top 5 zimowych książek. Utrzymają was one w świątecznym klimacie, a jednocześnie pozwolą na złapanie oddechu i chwilę wytchnienia.

Top 5 zimowych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

 

Top 5 zimowych książek kluczem do relaksu!

Już dziś zadbajcie o swój świąteczny nastrój i pozwólcie sobie na chwilę odpoczynku z najbardziej rozchwytywanymi tytułami w tym miesiącu.

Świąteczny trop - kup na TaniaKsiazka.pl

Świąteczny trop David Rosenfelt

W obronie bezdomnego, Dona Carrigana, staje jego suczka Zoey. A ponieważ psiak ugryzł drugiego człowieka, musi zostać poddany kwarantannie. Mężczyźnie postanawia pomóc Andy Carpenter, ekscentryczny obrońca sądowy. Wkrótce jednak okazuje się, że Don to poszukiwany od lat morderca. Bezdomny twierdzi, że jest niewinny, chociaż wszystkie ślady na miejscu zbrodni wskazują właśnie na niego. Czy Andy Carpenter wplątał się w coś, co pogrąży jego karierę? A może stanie się sprawcą świątecznego cudu?

Gdybym cię nie spotkała - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Gdybym cię nie spotkała Agata Przybyłek

Sara postanawia zorganizować zbiórkę na pomoc w leczeniu jednej ze swoich podopiecznych. Podczas tego przedsięwzięcia poznaje Daniela, który jest właśnie na życiowym zakręcie. Kontuzjowany mężczyzna, który całe życie poświęcił bieganiu, nie wie teraz, co ma robić. Tymczasem w ośrodku kultury, gdzie pracuje Sara, w czasie wojny mieściła się synagoga i przytułek dla sierot. Dla jego dyrektorki sensem życia również było pomaganie potrzebującym dzieciom. W tym małym miasteczku teraźniejszość i przeszłość splatają się w niezwykle magiczny sposób.

Top 5 zimowych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sztuka dawania prezentów Anna Szczęsna

Co się stanie, kiedy pod jednym dachem znajdzie się cała rodzina za sprawą wezwania nestorki rodu? Być może byłby to przepis na udane święta. Jednak zebrani ludzie woleliby być w zupełnie innym miejscu. Starsza kobieta ma plan, w który wtajemniczyła samotnego mężczyznę, sąsiada z domu obok. Czy jednak jej pomysł wypali, kiedy wokół wszyscy tak sceptycznie podchodzą do jej pomysłu wspólnych, rodzinnych świąt?

Top 5 zimowych książek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gorąca gwiazdka Katarzyna Berenika Miszczuk

A co powiecie na święta z odrobiną pikanterii? W tej książce znajdziecie opowiadania erotyczne, które rozpalą wasze zmysły do czerwoności. Poza tym nie zabraknie tu również wzruszających opowieści o miłości i wymarzonych kochankach. Takich, których los zsyła bohaterkom w prezencie od Mikołaja.

Spełnione życzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Spełnione życzenie Ada Tulińska

Kaja wychowywała się w sierocińcu i nie ma pojęcia, kim są jej prawdziwi rodzice i dlaczego ją zostawili. Aby dorobić na studia medyczne, podejmuje pracę jako opiekunka do osoby starszej. Tym samym trafia do arystokratycznego dworku pod Krakowem, gdzie ma zajmować się panią Jadwigą. Tam spotyka przystojnego Daniela, syna właściciela dworku, któremu obiecała trzymać się od przystojnego chłopaka z daleka. Tymczasem on najwyraźniej nie zamierza odpuścić. Czy dzięki Danielowi Kaja nie spędzi samotnie zbliżających się świąt?