Okruch - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Anny Ficner-Ogonowskiej to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Książka pt. Okruch pojawi się w sprzedaży już 17 kwietnia 2018 roku i zachwyci wszystkie fanki polskiej pisarki. Anna Ficner-Ogonowska zachwyciła Czytelniczki w całym kraju takimi hitami jak Alibi na szczęście czy Czas pokaże. Co ciekawe, autorka spełnia się również w roli nauczycielki. Najnowszą powieścią udowadnia, że wciąż ma w głowie mnóstwo pomysłów, które niezmiennie zachwycają i porywają Czytelniczki. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że warto.

Nowość od Anny Ficner-Ogonowskiej – historia pełna emocji

Ta opowieść kryje w sobie wiele emocji, miłości i siły dobra. Uczucie, które spada na dwoje ludzi, jest jak grom z jasnego nieba. To jedno spojrzenie, jeden dotyk, jedno słowo… Właśnie od tego momentu życie bohaterów zmienia się na zawsze. Ona będzie musiała w końcu stawić czoła swojemu strachowi przed bliskością. On odkryje prawdę nie tylko o sobie, ale i o swojej rodzinie. Czy wspólna przyszłość jest im pisana?

Po raz kolejny autorka książki udowadnia, że jest w szczycie formy. Ficner-Ogonowska zabiera Czytelniczki w niezwykły świat prawdziwych uczuć. Tutaj silne przeżycia i dramatyczne wydarzenia czają się niemal na każdej stronie. Do końca nie można być pewnym, jaki los spotka bohaterów. Bo ta historia, jak samo życie, jest nieprzewidywalna. Jednocześnie Okruch to powieść, która przywraca wiarę w sens życia i pozwala zrozumieć, czym naprawdę jest odpowiedzialna miłość.

Nowość od Anny Ficner-Ogonowskiej to doskonała propozycja na dłuższe, wiosenne dni. Historia stworzona przez autorkę wlewa w serca Czytelniczek mnóstwo otuchy i nadziei. Wywołuje wiele emocji i sprawia, że jeszcze długo po zakończeniu, opowieść ta zostaje wraz z odbiorcami. Koniecznie przekonajcie się o tym same!

Przypominamy, że książka pt. Okruch pojawi się w sprzedaży 17 kwietnia bieżącego roku, znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej!