Jak zmieniłam życie w rok - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Malwiny Bakalarz pojawi się w sprzedaży już 5 kwietnia 2018 roku. Pozycja nosi tytuł Jak zmieniłam życie w rok? i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom książek psychologicznych i poradników. Warto tutaj wspomnieć, że Malwina Bakalarz prowadzi również słynny blog bakusiowo.pl. To właśnie za jego sprawą zdobyła tysiące Czytelników i odwiedzających. Na jej stronie wciąż przybywa komentujących osób, a poruszane przez nią tematy cieszą się ogromną popularnością w sieci. Teraz, w debiutanckiej książce, autorka udowadnia, że każdego człowieka od szczęścia dzielą zaledwie 3 kroki. Wystarczy je wykonać i cieszyć się nieograniczoną radością.

Książka Malwiny Bakalarz, jako idealna przyjaciółka

W poradniku napisanym przez Bakalarz, Czytelnicy odnajdą wiele przydatnych rad, których oczekujemy od przyjaciółki w trudnych chwilach. To także mnóstwo ciekawych porad na temat zdrowej diety czy organizacji życia. A wszystko to okraszone odpowiednią nutą humoru i filozofii.

Jak zmieniłam życie w rok? to opowieść o kobiecie z małego miasteczka, która jak inni, goni i pędzi, by osiągnąć coś w życiu. I osiąga. Jednak jej podejście do życia diametralnie się zmienia, kiedy zakłada rodzinę. Odkąd pamięta, zawsze chciała ją założyć, jednak nigdy nie myślała, że odciśnie ona na niej takie piętno. Malwina z radością przyjmuje rodzinne życie i w pełni oddaje się macierzyństwu. A przy tym wciąż funkcjonuje w rytm korporacyjnych obowiązków. Jej droga prowadzi od celu do celu, a kolejne sukcesy przychodzą jej z łatwością. Ale nie ma w tym nic dziwnego, bo kobieta jest wulkanem energii i tytanem pracy. Wraz z mężem starają się o kolejnego dzidziusia, w końcu ich synek powinien mieć rodzeństwo. W ich życiu zachodzi wiele zmian i przeprowadzają się do nowego domu. To właśnie tu mają wieść piękne, rodzinne życie z dwójką dzieci. I wszystko wydaje się iść zgodnie z planem. Oprócz jednego – ciąży. Mijają lata, a kolejny członek rodzinny się nie pojawia. Dla Malwiny to był spory szok. Sytuacja się pogarsza, kiedy gaśnie ostatnia iskierka nadziei…

Książka Malwiny Bakalarz pt. Jak zmieniłam życie w rok? znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!