Legion płomienia - kup na TaniaKsiazka.pl

Drugi tom serii Draconis Memoria to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury fantasy. Jej autorem jest brytyjski pisarz, Anthony Ryan, który ma na koncie już kilka ciekawych i bestsellerowych serii. W naszym kraju najbardziej znaną jest Kruczy cień. Jednak najnowsza Draconis Memoria, zapoczątkowana przez książkę pt. Ogień przebudzenia również cieszy się niemałym zainteresowaniem. Dobra informacja jest taka, że już 28 lutego 2018 roku pojawi się drugi tom tego właśnie cyklu. Nosić będzie tytuł Legion płomienia. I nie mamy wątpliwości, że czeka na nią ogromna liczba Czytelników. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o fabule książki? Koniecznie czytajcie dalej!

Drugi tom serii Draconis Memoria i kontynuacja podróży w fantastycznym świecie

Główny bohater to Claydon Torcreek, który może mówić o ogromnym szczęściu. Udało mu się ujść z życiem, opuszczając dżunglę pełną dzikich smoków. Ponadto wymknął się wrogim, tubylczym plemionom i uniknął mrożącego tchnienia zdrady. A jednak to nie koniec. Okazuje się, że prawdziwe kłopoty dopiero się zaczynają.

Już najmniejsi słyszeli historię o legendarnym białym smoku. Do tej pory jednak dorośli ignorowali tę opowieść. Bo legenda właśnie okazała się prawdą. Smok obudził się z długiego snu, powodowany żarliwym pragnieniem spopielenia świata ludzi. Już jedno miasto padło ofiarą jego legionów. To tylko kwestia czasu, kiedy zaatakuje pozostałe osady. Wprawdzie istnieje szansa na ocalenie, jednak jest ona bardzo znikoma i wiąże się z ogromnym ryzykiem. Clay musi udać się w na dalekie południe, w którego lodach kryje się prastary sekret. Po raz kolejny więc stanie przed niewyobrażalnym zagrożeniem. Ale przecież już raz wyszedł cało z poważnych tarapatów. Teraz jednak musi poradzić sobie z dodatkową presją. Bo w jego rękach spoczywa nie tylko los ojczystego kraju, ale i całego świata.

Anthony Ryan po raz kolejny zaprasza Czytelników do niezwykle magicznego świata, gdzie najcenniejszą substancją jest smocza krew. Tym razem oprócz intryg i mrocznych działań tych, którzy chcą ją zdobyć, by móc tworzyć potężne eliksiry, dochodzi jeszcze zagrożenie ze strony legendarnego smoka.

Książkę pt. Legion płomienia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!