Będzie ekranizacja Czarnej Madonny Remigiusza Mroza!

Seriale oglądacie przede wszystkim dla dreszczyku emocji? Lubicie wciągnąć się w intrygę, która trzyma w napięciu do samego końca? Jeśli tak, to nadstawcie ucha, bo ta wiadomość może Was zainteresować: będzie ekranizacja Czarnej Madonny! Remigiusz Mróz kilka dni temu podzielił się taką informacją ze swoimi fanami na Facebooku.

Będzie ekranizacja Czarnej Madonny Remigiusza Mroza!

Ekranizacja Czarnej Madonny

Na swoim profilu Remigiusz Mróz zapowiada:

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a ja najmniej. Żadna z moich książek nie wywołała po publikacji tak skrajnych emocji, jak Czarna Madonna – po latach wciąż dla jednych ulubiona, a dla innych wprost przeciwnie.
Teraz doczeka się adaptacji w formie serialu – gdzie i kiedy? Tego jeszcze zdradzić nie mogę, ale pierwsze decyzje produkcyjne już zapadły, więc mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli podzielić się szczegółami. Na razie powiem tylko, że jest na co czekać – i już wiem, że po obejrzeniu pierwszego odcinka znów nie będę mógł przez tę historię spać.*

Będzie ekranizacja Czarnej Madonny Remigiusza Mroza!

Czarna Madonna Remigiusza Mroza

Jak zarysowuje się fabuła Czarnej Madonny?

Filip Szumski jako swoją życiową ścieżkę wybrał kapłaństwo. Przed ukończeniem seminarium odkrył jednak, że bycie księdzem nie jest jego prawdziwym powołaniem. Pozostał mocno związany z wiarą i religią, ale ułożył sobie życie z ukochaną kobietą.

Narzeczeni – Filip i Aneta – mieli wybrać się razem na wycieczkę do Bazyliki Grobu Pańskiego. Niestety Filipa zatrzymała praca, dlatego jego ukochana wybrała się w podróż sama.

W jakiś czas po starcie samolotu, na którego pokładzie znajdowało się 520 osób, w tym Aneta, pojawiają się informacje o zaginięciu Boeinga 747. Nie wiadomo nic na temat katastrofy, nie odnaleziono wraku. Co więcej – do wieży kontroli lotów co jakiś czas dociera sygnał z transportera. Filip, zgłębiając sprawę, przekonuje się, że to nie pierwszy taki incydent.

Co się wydarzyło? Jaki związek z tajemniczym zaginięciem samolotu ma człowiek, który określa siebie jako „wcielenie Mesjasza” i przewiduje przyszłość?

***

Czarna Madonna Remigiusza Mroza ukazała się w 2017 roku nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona.

Książkę znajdziecie W TYM MIEJSCU.

***

Mieliście okazję przeczytać Czarną Madonnę? Jak oceniacie serialowy potencjał tej historii? Dajcie znać w komentarzach!

*Źródło: facebook.com/remigiusz.mroz

Zobacz także: