Promocje

Black Week 2019 w TaniaKsiazka.pl – Złap tanie książki!

Black Week w TaniaKsiazka.pl - 5 dni i 5 promocji. Złap je wszystkie >>

Już dziś Księgarnia TaniaKsiazka.pl zaczęła Black Week 2019. To świetna okazja do tego, żeby upolować tanie książki na świąteczne prezenty i nie tylko. W ciągu najbliższych 5 dni będziecie mogli skorzystać aż z pięciu różnych książkowych i zgoła magicznych zniżek. Magicznych? Tak, bo księgarnię opanował Czarnowróż Promocjusz wraz ze swoimi zniżkowymi wróżbami. 🙂

Black Week w TaniaKsiazka.pl - 5 dni i 5 promocji. Złap je wszystkie >>

Black Week 2019 w TaniaKsiazka.pl >>

Black Week nie musi być nudny! Przez najbliższy tydzień w swoje magiczne władanie TaniąKsiążkę objął Czarnowróż Promocjusz. To właśnie jego zniżkowe przepowiednie będą w tym tygodniu kusić książkoholików.

Pierwszą przepowiednią Promocjusza, która oczywiście się sprawdziła, są książki dla dzieci ze zniżką do -50%. To mocny początek czarnego tygodnia. Z dużym rabatem możecie znaleźć bardzo ciekawe tytuły dla najmłodszych. Jestem pewna, że część z nich z pewnością wyląduje niedługo pod choinką i przysporzy mniejszym czytelnikom mnóstwo radości.

Książki dla dzieci do -50% – tylko dziś >>

A to dopiero pierwsza obniżka, przed Wami kolejne 4. Każda na razie trzymana jest w tajemnicy. Dzień wcześniej do każdej promocji dostają dostęp tylko te osoby, którym wcześniej udało zapisać się na specjalną, sekretną listę newsletterową.

Jeżeli chcecie być na bieżąco ze zniżkowymi przepowiedniami Czarnowróża Promocjujsza, to śledźcie to, co się dzieje w TaniaKsiazka.pl. Do piątku włącznie punkt 9:00 będzie startować kolejna książkowa promocja.

Jestem na sekretnej liście, więc ja już wiem, jakie książki ze zniżką będziecie mogli złapać jutro. Choć bardzo mnie korci, nie mogę Wam nic zdradzić. Powiem Wam tylko tyle, że ta promocja z pewnością spodoba się miłośnikom… książek 🙂

Wszystkie obowiązujące aż do piątku aktualne przepowiednie Czarnowróża Promocjusza możecie znaleźć w tym miejscu.

A jak jest z Wami? Łapiecie promocje na Black Week i Black Friday? Polujecie na coś dla siebie, a może korzystacie z okazji, żeby złapać w dobrych cenach świąteczne upominki?

Black Week w TaniaKsiazka.pl - 5 dni i 5 promocji. Złap je wszystkie >>