Kraina lodu II

Kraina lodu II to nie lada gratka dla wszystkich miłośników przygód Elsy, Olafa, Anny i Kristoffa. Już od 22 listopada 2019 roku film jest dostępny także w polskich kinach. Tym samym warto tutaj przypomnieć, że historia, o której dzisiaj mowa, to kontynuacja światowego hitu pt. Kraina lodu. Produkcja, mimo że dopiero od kilku dni jest dostępna w kinach, bije rekordy popularności. Jesteście ciekawi, z jakimi trudnościami tym razem przyjdzie zmierzyć się bohaterom? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kraina lodu II

Kraina lodu II – nowe wyzwania, nowe przygody

Przede wszystkim warto tutaj wspomnieć, że za reżyserię odpowiedzialni są Jennifer Lee oraz Chris Buck. Animacja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom przygodowych historii, zarówno tym starszym, jak i młodszym. Ponieważ tym razem Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.

Poza tym odbiorców po raz kolejny czeka wiele wzruszeń i ogrom zabawy w krainie magii. Twórcy produkcji po raz kolejny w historię dla dzieci wplatają mnóstwo wartościowego przesłania. Ponieważ to opowieść o wartości rodziny i poświęceniu dla innych. Nie zabrakło również chwili refleksji nad tym, jak strach i ignorancja potrafią być niszczycielskie. Jednak niech nie zmrozi Was powaga tego przesłania. Ponieważ wszystko to, podobnie jak w pierwszej części, zostało ubrane w fantastyczny kostium zwariowanych i zabawnych scen. Obok uroczego Olafa, pojawi się nowy bohater, Duch Ognia. Poza tym nie zabraknie tu dynamicznych scen akcji i oczywiście muzyki, która w pierwszej części była nie mniejszym hitem, niż sam film. W związku z tym twórcy kontynuacji postarali się, aby i w tej produkcji nie zabrakło muzyki, która wpada w ucho.

Tym samym Kraina lodu II to świetna propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców. Zdecydowanie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poniżej z przyjemnością prezentujemy Wam zwiastun produkcji. Dajcie znać, czy wybieracie się do kina!

Natomiast tutaj znajdziecie książki i gadżety z serii Kraina lodu. Koniecznie sprawdźcie!