Bonda i Mróz

Bonda i Mróz rozstali się – taka informacja obiegła właśnie sieć. I niestety, jest to potwierdzona informacja. Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o tym, że jedni z najpopularniejszych twórców polskich kryminałów tworzą parę. Okazało się jednak, że związek tych dwojga nie przetrwał próby czasu. Zarówno Katarzyna Bonda, jak i Remigiusz Mróz mają na koncie mnóstwo literackich sukcesów. Ponieważ ich książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Tym samym trudno się dziwić, że ten związek szybko wzbudził zainteresowanie.

Bonda i Mróz

fot. Instagram Remigiusz Mróz

Bonda i Mróz rozstali się – informacje potwierdza pisarka

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz byli parą od marca tego roku. W tym czasie zdążyli udzielić wywiadu w kilku telewizjach śniadaniowych na portalach internetowych i w czasopismach. W związku z tym obecnie złośliwi nie szczędzą komentarzy, iż był to jedynie związek na potrzeby wypromowania zbliżających się nowości obu twórców.

Katarzyna Bonda potwierdziła rozstanie z Remigiuszem Mrozem podczas wywiadu dla miesięcznika Uroda Życia. Podkreśliła jednocześnie, że ten związek dał jej bardzo dużo motywacji:

Kiedy spotkałam ostatnio tego odpowiedniego człowieka, nie myślałam nawet o tym, na czym polega odsłanianie się. Po prostu czułam, że jestem rozumiana, w pełni akceptowana, bezpieczna. To było wzajemne i niezależnie od tego, jak się skończyło, było piękne. Zadedykowałam mu nową książkę, bo przywrócił mi wiarę w miłość. Czyli dał mi nowe życie. Uważam, że to wielki krok w moim emocjonalnym zagmatwaniu.

Na rynek trafiła właśnie najnowsza książka Bondy pt. Miłość leczy rany. Jest to początek cyklu Wiara, nadzieja, miłość, w którego skład wchodzić będą jeszcze: Miłość czyni dobrym oraz Miłość pokonuje śmierć. W pierwszej części czytelnicy znajdą dedykację właśnie dla Remigiusza Mroza.

Również pisarz ma sporo powodów do zadowolenia. Ponieważ wydał właśnie 9 i 10 tom bestsellerowej serii z Joanną Chyłką: Umorzenie oraz Wyrok. Poza tym ostatnio okazało się, że Canal+ wykupiło prawa do ekranizacji jego powieści pt. Listy zza grobu.

Dajcie znać, co sądzicie na temat pary Bonda i Mróz! Czy był to sprytny zabieg marketingowy, czy może jednak prawdziwe, rodzące się uczucie?

Książki Katarzyny Bondy znajdziecie tutaj.

Natomiast książki Remigiusza Mroza znajdziecie tutaj.