ArtykułyPolecamy

Ciekawe gadżety dla moli książkowych – zestawienie

Twoją pasją są książki? Masz serce, które bije w rytmie opowieści i umysł tęskniący za nowymi światami do odkrycia? Aby uczcić miłość do książek, przygotowaliśmy zestawienie gadżetów dla moli książkowych, które nie tylko umilą czas spędzony z książką, ale także pozwolą ci wyrazić miłość do literatury!

Gadżety dla moli książkowych — kreatywna zabawa słowem i skojarzeniami

Przyjrzyjmy się bliżej gadżetom dla moli książkowych przygotowanym przez księgarnię TaniaKsiazka.pl. Zaczytana ekipa księgarni świetnie wie, co molom książkowym w duszy gra i czego (poza książkami oczywiście) potrzebują do szczęścia.

Gadżety dla moli książkowych - skarpetki

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

ZaBOOKowane skarpetki dla czytelnika

Kolorowe skarpetki z zaBOOKowanymi, zabawnymi hasłami zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby można je było dowolnie ze sobą łączyć, dlatego dwie „pary nie do pary” to mnóstwo możliwości. Skarpetki przyciągają uwagę, a książkowy, wesoły i uniwersalny wzór przypadnie do gustu miłośnikom podróży po literackich światach.

Sprawdź tanioksiążkowe skarpetki dla mola książkowego >

Kubki dla czytelników

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

Kubki na czytelnicze eliksiry

Lubisz, kiedy podczas chwil spędzanych z książką, towarzyszy ci kubek ulubionej herbaty lub kawy? TaniaKsiazka.pl przygotowała kubki na ulubione czytelnicze eliksiry. Możesz wybierać spośród kilku wzorów. Jesteśmy pewni, że z takim kubkiem literackie historie nabiorą ciekawego aromatu. Każdy z tych wzorów świetnie sprawdzi się też w roli kubka do pracy lub upominku dla kogoś, kto często sięga po książki.

Wybierz kubek dla czytelnika >

Kawa i herbata dla miłośnika książek

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

Kawa czy herbata? Po co wybierać!

Skoro jesteśmy przy kubkach, to warto wspomnieć też o tym, co może się w nich znaleźć.

Do kubków z motywem książkowym świetnie pasują herbaty i kawa dla czytelników. Śliczne opakowania przykuwają oko, a nazwy, które są około książkowymi grami słownymi, wywołują uśmiech. Do wyboru masz kawę, herbatę czarną i zieloną oraz napakowaną smakołykami — herbatkę owocową.

Gadżety dla moli książkowych - Herbaty idealne do książki

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

Czytelnicze kawy i herbaty znajdziesz w tym miejscu >

Gadżet dla mola książkowego

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

TanioKsiążkowe torby – na książki i nie tylko

Te wytrzymałe i pojemne torby pasują do wielu stylizacji. Ciekawy design i bliskie czytelnikom hasło przyciągają uwagę. Taka torba świetnie sprawdzi się na zakupach, zwłaszcza tych książkowych.

Sprawdź torby dla moli książkowych >

Gadżety dla moli książkowych - zakładki nmagnetyczne

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

Zakładki magnetyczne — zakład, że nie wypadną z książki?

Chcesz mieć pewność, że nie zgubisz zakładki włożonej między kartki? Wybierz zakładki magnetyczne. Dzięki nim nie tylko wygodnie zaznaczysz stronę, od której masz zacząć czytać, gdy znów sięgniesz po książkę, ale też akapit lub nawet wers. To sprytny i praktyczny drobiazg, który ucieszy oko i czytelnicze serduszko.

Sprawdź zakładki magnetyczne >

zdjęcie: TaniaKsiazka.pl

Planer Książkary — zorganizuj swój czytelniczy mikrokosmos

W Planerze Książkary znajdziesz miejsce i na plan tygodnia, na listę przeczytanych książek, recenzje, i na zapisanie ulubionych cytatów. To poręczny organizer, który można zabrać ze sobą wszędzie.

Dowiedz się więcej o Planerze Książkary >

Czytanie to pasja, a nawet styl życia. W końcu książkoholicy większość wolnego czasu spędzają w świecie literatury. Dlatego gadżety dla moli książkowych będą świetnym upominkiem dla kogoś lub dla siebie, takim nawet bez okazji.

Sprawdź też: