Cisza białego miasta to książka, która przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury kryminalnej i sensacyjnej. Powieść w błyskawicznym tempie zyskuje coraz większą popularność i cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że jest to pierwsza część fascynującej trylogii pt. Białe Miasto. Tym samym z przyjemnością dziś prezentujemy tę historię również Wam. Powieść jest już dostępna w sprzedaży i bez wątpienia zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Szukaliście interesującej i wciągającej historii? Trafiliście idealnie! Koniecznie sprawdźcie, o czym opowiada ta lektura.

Cisza białego miasta - kup na TaniaKsiazka.pl

Cisza białego miasta – niepowtarzalny klimat i dużo akcji

W prezentowanej dziś książce czytelnicy znajdą mnóstwo mrocznych rodzinnych tajemnic, a także poznają baskijską kulturę oraz tradycje.

W hiszpańskiej Vitorii dochodzi do wstrząsającego podwójnego morderstwa. Grozy sprawie dodaje fakt, że są one łudząco podobne do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. Ponadto w tym samym czasie na swoją pierwszą przepustkę z więzienia wychodzi Tasio Ortiz de Zárate. Mężczyzna skazany za zbrodnie sprzed lat. Do mieszkańców miasta powracają stare obawy i strach. A w związku z tym ludzi zaczyna ogarniać przerażenie.

Kolejnym zabójstwom stara się zapobiec Unai López de Ayala, „Kraken”. Śledczy, który specjalizuje się w profilowaniu kryminalnym. Jednak metody jego pracy nie podobają się podkomisarz Albie, z którą mężczyzna utrzymuje dwuznaczne relacje. Rozpoczyna się wyczerpujący wyścig z czasem. Od jego zakończenia zależy życie następnych potencjalnych ofiar. Sprawa jednak nie jest taka prosta. Za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo. A każdy nowy dzień przynosi kolejne zwroty w śledztwie.

Seryjny morderca dbający o każdy szczegół makabrycznych zbrodni i profiler, który potrafi dotrzeć do najmroczniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

Książkę pt. Cisza białego miasta znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i literatury sensacyjnej. Gwarantujemy, że każdy miłośnik tych gatunków znajdzie w tej historii coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie! I dajecie nam znać jak Wasze wrażenia!