Co nowego w młodzieżówkach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jeśli właśnie zastanawiacie się, co nowego w młodzieżówkach, przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy dziś dla Was zestawienie gorących nowości i zapowiedzi, które przypadną do gustu przede wszystkim wielbicielom literatury Young Adult. W związku z tym nie zabraknie tu historii podszytej nutą fantasy, ale także klasycznych młodzieżowych romansów. Poza tym znajdziecie tu również pozycje, które poruszają tematy trudne i istotne w życiu każdego dorastającego człowieka. Autorzy prezentowanych dziś książek zdecydowanie wiedzą, jak dotrzeć do nieco młodszych czytelników i co zrobić, by odbiorcy świetnie się bawili przy ich lekturach. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić Was do zapoznania się z poniższym zestawieniem. Dodamy tylko, że wśród proponowanych tytułów coś dla siebie znajdą także starsi odbiorcy. W końcu każdy z nas ma tyle lat na ile się czuje, a książki nie mają wiekowego limitu. Sprawdźcie więc koniecznie, co przygotowaliśmy i dajcie znać, czy sięgniecie po którąś z wymienionych pozycji!

Co nowego w młodzieżówkach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Fot. Comfreak, źródło: pixabay.com

Hurt/ Comfort - kup na TaniaKsiazka.plCo nowego w młodzieżówkach – Hurt/ Comfort

Artur i Janek to dwoje różnych chłopaków. Są właściwie jak ogień i woda. Janek zupełnie nie wie, co począć ze swoim życiem. Przed nim matura, a on jest niemal pewny, że obleje egzaminy. Do tego najlepsza przyjaciółka ciągle próbuje go z kimś zeswatać, a on sam nie umie zacząć rozmowy nawet z własnym ojcem. Artur natomiast dokładnie wie, czego chce od życia, choć te nie zawsze spełnia jego oczekiwania. Ponadto jednak chciałby zwrócić na siebie uwagę pewnego chłopaka, który w autobusie udaje, że jest głuchy i w ogóle nie wydaje się być miły.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

Co nowego w młodzieżówkach – Najgłośniej krzyczy serceNajgłośniej krzyczy serce - sprwdź na TaniaKsiazka.pl

Nina to młoda i wrażliwa dziewczyna, która ponad wszystko kocha taniec. Pewnego dnia jej na pozór idealne i poukładane życie zamienia się jednak w koszmar. Kacper natomiast próbuje wmieszać się w tłum i zniknąć. Chłopak kiedyś miał wszystko, teraz jednak jego jedynym celem jest przetrwanie.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

Co nowego w młodzieżówkach - sprawdź na TaniaKsiazka.plCo nowego w młodzieżówkach – Zaczytana i bestia

Co jeśli wielka gwiazda Hollywood i zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa spotkają się w najmniej oczekiwanych okolicznościach?  Kiedy drogi Rosie Thorne i Vance Reignsa krzyżują się, żadne z nich nie wspomina tego wydarzenia z radością. Zwłaszcza dziewczyna, która teraz musi odpracować dług u boku chłopaka, który okazuje się dupkiem i trudno wytrzymać jej choćby kilka minut w jego obecności. Szybko okaże się, że to tylko początek kłopotów.

Książka już dostępna.

Co nowego w młodzieżówkach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Co nowego w młodzieżówkach – Serce na wietrze, tom II z serii Okruchy gorzkiej czekolady

Ania ze sztuką radzi sobie świetnie, jednak przedmioty ścisłe to dla niej czarna magia. W dodatku nowy, surowy nauczyciel matematyki zamienia jej życie w piekło. W związku z tym, aby oderwać się od szkoły, dziewczyna zapisuje się do grupy Dworzec, która zrzesza dobrze rokujących artystów. Tam poznaje Witka, a między dwójką nastolatków zaczyna rodzić się niezrozumiałe dla nich obojga uczucie. I każde z nich będzie chciał poradzić sobie z nim na własny sposób. Czy jednak czekanie i niepewność nie zaprzepaszczą tego, co zapowiada się na coś naprawdę fajnego?

Książka już dostępna.

Nie odrzucaj mnie - kup na TaniaKsiazka.plCo nowego w młodzieżówkach – Nie odrzucaj mnie, tom II z serii Iskra bogów

Jess powraca do szkoły, ale jej myśli zajmuje coś zupełnie innego. Dziewczyna nie potrafi wymazać z głowy tego, co wydarzyło się podczas obozu. Ponadto musi radzić sobie ze złamanym sercem. Choć Jess pragnie ze wszystkich sił wrócić do normalności i zacząć się nią cieszyć, najwyraźniej bogowie mają co do niej inne plany. Wkrótce dziewczyna w szkole spotyka Caydena, a mityczny świat, który poznała podczas obozu, nie daje jej o sobie zapomnieć.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Co nowego w młodzieżówkach – K-pop tajne przez poufneK-pop tajne przez poufne - kup na TaniaKsiazka.pl

Piętnastoletnia Candace ma koreańskie korzenie, mieszka w New Jersey i jest wielką fanką K-popu. W związku z tym, kiedy jedna z koreańskich wytwórni organizuje przesłuchanie do nowego koreańskiego girlsbandu, za namową przyjaciół bierze udział w castingu. S.A.Y. Entertainment wysyła ją na szkolenie. Jednak na kilka miejsc w zespole jest aż 50 chętnych debiutantek. Candace nie wie, co jest gorsze – mordercze treningi i rygorystyczna dieta czy kilkadziesiąt wrednych dziewczyn, które zrobią wszystko, żeby pozbyć się rywalek. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy dwóch znanych chłopaków z branży zwraca uwagę na Candace. Ile można poświęcić dla spełnienia marzeń?

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.