Książki na Dzień Dziadka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dziadek to jeden z tych bohaterów, który nie nosi peleryny. A mimo wszystko zawsze jest, kiedy najbardziej potrzebujemy jego pomocy. Jak MacGyver potrafi stworzyć coś z niczego i nigdy nie brakuje mu sił, by odkrywać świat z wnukiem. Z dziadkiem każda rzecz okazuje się nieodzownym elementem zabawy, a jego kreatywność nierzadko zaskakuje nawet najtęższe głowy tego świata. I tak taczka staje się statkiem kosmicznym, a kawałek drewna karabinem. Z dziadkiem zawsze można trochę więcej – przymyka oko na nasze wpadki i mamy z nim własne tajemnice, skrzętnie ukrywane przed babcią. Cukierek przed obiadem, kilka łyków więcej słodkiego napoju, kolejny lód w upalne lato. Teraz z pewnością większość z was zastanawia się co podarować dziadkowi na prezent. W końcu Dzień Dziadka już za pasem.

Co podarować dziadkowi na prezent - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W związku z tym dziś przychodzę z pomocą. Pamiętajcie, że nawet najbardziej zwariowany i aktywny dziadek, potrzebuje czasem chwili relaksu i odpoczynku. Ponadto w oczekiwaniu na ukochane wnuki musi jakoś wypełnić sobie wolny czas. A książka jest doskonałym towarzyszem!

Co podarować dziadkowi na prezent? Książkę!

Banksterzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Banksterzy Adam Guz

Prezes Adam „Siekiera” stawia wyłącznie na bezdusznych, głodnych sukcesu młodych bankierów. Ponieważ to właśnie oni potrafią przekonać nawet najbardziej opornych klientów. W ich sidła szybko wpadają Artur i Mateusz, którzy rozkręcają właśnie własny biznes. Mają plany, rodziny i mnóstwo energii do działania. Jedyne, czego potrzebują, to pieniądze. Jednak już niebawem, niczego nieświadomi kredytobiorcy, wpadają w brutalny mechanizm manipulacji.

Wampir z Warszawy - kup na TaniaKsiazka.pl

Wampir z Warszawy Jarosław Molenda

Prawdziwa historia pierwszego seryjnego mordercy w powojennej Warszawie. O „Wampirze” każdy słyszał niemal każdy. A choć nie miał on na koncie tylu ofiar, co późniejsi sprawcy zabójstw, to jednak skutecznie wzbudzał strach. Autor przewertował akta IPN, notki milicyjne, protokoły przesłuchań, a także literaturę fachową, dotyczącą przestępstw na tle seksualnym. Tym samym czytelnicy otrzymują pełny i rzetelny reportaż kryminalny.

Co podarować dziadkowi na prezent - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nurt Tim Johnston

Caroline i Audrey opuszczają kampus i zimową porą udają się tysiące kilometrów dalej, do domu. Jednak tylko Audrey cudem dociera na miejsce. Caroline zostaje zamordowana. Dziesięć lat temu w lodowatych wodach rzeki Black Root życie straciła inna młoda kobieta. Do mieszkańców powraca koszmar sprzed lat. A strach jest duży, ponieważ sprawca morderstwa nie został nigdy złapany i najprawdopodobniej mieszka wśród nich do dziś.

Biały Tygrys - kup na TaniaKsiazka.pl

Biały Tygrys Aravind Adiga

Jak wygląda prawdziwe życie w Indiach? Czego na pierwszy rzut oka nie zobaczy żaden turysta ani podróżnik? Bohater książki ukazuje czytelnikowi Indie, jakich do tej pory nie oglądał żaden cudzoziemiec. To opowieść o korupcji, pogoni za pieniędzmi i bezduszności. A jednocześnie historia o tym, jak pozostać człowiekiem bez względu na to, w jakich warunkach się żyje.

Co podarować dziadkowi na prezent - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W cieniu prawa Remigiusz Mróz

Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Mężczyzna głęboko wierzy, że oto właśnie los się do niego uśmiechnął. Jednak już pierwszej nocy ginie dziedzic rodu, a cień podejrzeń pada właśnie na bohatera. Spreparowane dowody pojawiają się błyskawicznie, a Erik staje się głównym podejrzanym. Przyjdzie mu walczyć nie tylko o wolność, ale też o własne życie.

Dzielnica cudów - kup na TaniaKsiazka.pl

Dzielnica cudów Grzegorz Kościesza

Książka, przenosi czytelnika w pełną niespodzianek podróż do tytułowej dzielnicy, świata pełnego kontrastów. Niebezpieczeństw, a zarazem dziecięcej beztroski. Do świata mającego wywołać wiele emocji, tych wesołych i tych smutnych. Tym samym czytelnik będzie się śmiał, płakał lub wspominał miniony czas jego młodości. Jedno jest pewne, znajdziecie tu dzielnicę, których za PRL-u były setki w Polsce.

Sprawdźcie też serię Wielkie Litery, dostosowaną do osób starszych i słabowidzących!