Cud, miód, Malina - nowa książka Jadowskiej już w Halloween

Zamienić chłopaka w kozę… Taki numer mogła wywinąć tylko Malina Koźlak! Aneta Jadowska ma dla swoich fanów kolejną książkę pełną magii, kobiecej siły i niezwykłego humoru. Premiera, jak na książkę o wiedźmim klanie przystało, w Halloween! A dziś mamy dla was małe preludium —  koźlaczkową niespodziankę od autorki i Wydawnictwa SQN.

Cud, miód, Malina - nowa książka Jadowskiej już w Halloween

Cud, miód, Malina, czyli opowiadania o Koźlaczkach

Czytaliście serię z Dorą Wilk? To teraz wyobraźcie sobie kilkanaście takich Dor w jednej rodzinie. Każda z Koźlaczek ma swój charakterystyczny magiczny talent i wielki temperament. Podsumowując, Aneta Jadowska serwuje nam mieszankę wybuchową.

Kim są Koźlaczki? Jeżeli znacie twórczość Jadowskiej, to już mogliście mieć przyjemność, żeby zacząć swoją znajomość z Koźlaczkami w fantastycznej antologii Idiota skończony lub autorskim zbiorze opowiadań Dynia i jemioła.

Koźlaczki to niezwykły klan czarownic z Zielonego Jaru. Klan tak duży, że trudno się odnaleźć w zawiłościach drzewa genealogicznego. Ta wiedźmia rodzina to swoisty matriarchat, w którym kobiety zawsze grają pierwsze skrzypce, a mężczyźni — no cóż — nie zawsze potrafią sobie z tym poradzić.

W swojej nowej książce, Cud, miód, Malina, Aneta Jadowska przygotowała 8 koźlaczkowych opowiadań. Każda z tych historii to fabuła spleciona z magii i specyficznego humoru autorki. Bohaterkami są oczywiście Koźlaczki, z zakręconą, młodziutką Maliną na czele. Na pewno pokochacie jej babcię, Narcyzę, której poszukuje policja w przynajmniej w kilku krajach i z uśmiechem na ustach będziecie śledzić utarczki Aronii Koźlak (matki Maliny) z jej politycznym przeciwnikiem.

Cud, miód, Malina - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj opowiadanie Idiota skończony!

Wystarczy, że przyjrzycie się pierwszemu opowiadaniu ze zbioru Cud, miód, Malina, a za chwilę będziecie chcieć więcej! I to właśnie jest czas na niespodziankę, o której Wam napisałam na samym początku. Mamy dla was czytelniczą przynętę. To nawet nie fragment najnowszej książki Anety Jadowskiej, ale całe opowiadanie otwierające zbiór.

Chcecie wiedzieć, o co chodzi z chłopakiem zamienionym w kozę i czym on się właściwie Malinie naraził? Wszystkiego dowiecie się już teraz z opowiadania Idiota skończony. Całe opowiadanie całkiem bezpłatnie znajdziecie w tym miejscu.

Z kolei najnowszą książkę Anety Jadowskiej w przedsprzedaży możecie złapać tutaj. Premiera 31 października. 🙂