TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo.pl

Czy przed zrobieniem zakupów w Internecie sprawdzacie opinie innych kupujących? Ja tak. I przypuszczam, że wielu z Was też tak robi. W końcu jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób, żeby przekonać się, czy warto wybrać dany sklep. Zdecydowanie chętniej korzystam z czyichś usług, kiedy widzę, że inni nie mieli po drodze żadnych trudności ze zrobieniem zakupów. Dlatego jako członek załogi CoPrzeczytac.pl cieszę się, że nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo kolejny raz wypadła świetnie!

TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo.pl

Ranking Zaufanych Sklepów 2020

A cóż to za ważny ranking? —  zapytacie. Z pewnością wielu z Was zna serwis Ceneo.pl, który już od 15 lat zbiera opinie klientów polskich sklepów internetowych. Co roku Ceneo organizuje Ranking Zaufanych Sklepów, który bazuje na najcenniejszym w branży e-commerce wyznaczniku: właśnie na opiniach kupujących. W tym roku odbyła się już jedenasta edycja konkursu.

Jak przygotowywany jest ranking? Sklepy internetowe konkurują ze sobą w 15 różnych kategoriach. Każdy z e-sklepów jest oceniany przez klientów po dokonaniu przez nich zakupu. Stąd mamy pewność, że oceny są wiarygodne – wystawić je mogli tylko użytkownicy, którzy rzeczywiście kupili jakiś produkt, a nie słyszeli opinię od siostry szwagra męża ciotki. 😉

Kupujący wypełniają ankiety, w których wyrażają swoje opinie na temat  jakości obsługi oraz przebiegu całej transakcji (od momentu zakupu aż do chwili otrzymania paczki z zamówionym produktem). Po przeanalizowaniu opinii użytkowników Ceneo przygotowuje coroczne zestawienie.

TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo.pl

W tym roku e-zakupowicze docenili księgarnię TaniaKsiazka.pl aż w 2 kategoriach Rankingu Zaufanych Sklepów 2020.

Księgarnia może pochwalić się zajęciem 1. miejsca w kategorii Kultura i rozrywka. TaniaKsiazka.pl została także wyróżniona 2. miejscem w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz.

Serdecznie gratulujemy całej ekipie TaniaKsiazka.pl! Kolejny raz zdobyli zaufanie milionów Polaków (nie tylko książkoholików!) i znów pokazali, że można na nich liczyć.

Szczegółowe informacje o Rankingu Zaufanych Sklepów 2020 Ceneo.pl możecie znaleźć w tym miejscu.

Powiązane artykuły: