Czasami kłamię - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Czasami kłamię, książka Alice Feeney w sprzedaży dostępna będzie od 8 listopada bieżącego roku. Komu ta powieść przypadnie do gustu? Z pewnością wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Jeśli poszukujecie historii, która wciągnie Was do reszty, trafiliście idealnie. W tej książce nic do końca nie jest pewne. Dynamiczna akcja i wydarzenia, które zmieniają przebieg historii o sto osiemdziesiąt stopni. Tu niczego nie można być pewnym!

Czasami kłamię – kiedy nic nie jest oczywiste

Na początku warto wspomnieć, że powieść Czasami kłamię w niedługim czasie może zostać zekranizowana w postaci serialu telewizyjnego. Jednak chociaż prawa do ekranizacji zostały sprzedane, nie ma na razie więcej szczegółów na temat tego projektu. Niemniej warto wiedzieć, że coś się kroi. Nie mamy też wątpliwości, że jeśli w końcu pojawi się ekranizacja, będzie równie porywająca, co książka.

Główną bohaterką jest Amber Reynolds, o której Czytelnik powinien wiedzieć trzy rzeczy. Pierwsza z nich to informacja, że mąż kobiety już jej nie kocha. Druga istotna sprawa to fakt, że jest właśnie Boże Narodzenie, a Amber leży w szpitalu, w śpiączce.

Kobieta zapadła w nią po tragicznym wypadku samochodowym, którego właściwie nie pamięta. I chociaż jej ciało jest zupełnie bezwładne, umysł pracuje na najwyższych obrotach. Zawzięcie analizuje wydarzenia z ostatnich tygodni.  Na co dzień przy jej łóżku czuwają mąż i siostra. Tak się składa, że Amber od kilku miesięcy po cichu podejrzewała ich o romans. Okazuje się też, że w ciemnościach Sali szpitalnej ktoś jej zagraża.

Policja, która bada przyczyny wypadku, nie wierzy w nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Obrażenia na ciele Amber wskazują, że ktoś celowo chciał zrobić jej krzywdę. Kim zatem jest tajemniczy oprawca? Czy śledczy słusznie podejrzewają męża kobiety?

A, jest jeszcze ostatnia rzecz, o Amber, o której warto wspomnieć. Tak się składa, że czasami zdarza się jej kłamać.

Przypominamy, że powieść pt. Czasami kłamię w sprzedaży pojawi się 8 listopada 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!