Sekret, którego nie zdradzę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Tess Gerritsen pt. Sekret, którego nie zdradzę na polskim rynku pojawi się już 25 października bieżącego roku. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Zwłaszcza że jest to kolejna już część, w której występują detektyw Jane Rizzoli oraz lekarka sądowa Maura Isles. A nie ma co ukrywać, że duet ten pokochali odbiorcy na całym świecie. Sprawdźcie koniecznie, jakie nowe wyzwania przed bohaterkami stawia Gerritsen.

Nowość od Tess Gerritsen – mocny, kobiecy duet znów w akcji

Na początku warto tutaj wspomnieć, że seria o Jane Rizzoli i Maurze Isles stała się inspiracją do stworzenia serialu. Tym samym odbiorcy mają okazję oglądać na małych ekranach produkcję zatytułowaną Partnerki. A wszystko za sprawą stacji TNT.

Tym razem słynny duet musi zmierzyć się z okrutnym morderstwem popularnej producentki horrorów. Jane Rizzoli i Maura Isles w swojej karierze widziały już niemal wszystko. Były pewne, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Tymczasem zbrodnia, z którą muszą się uporać, nie przypomina im nic, z czym do tej pory miały do czynienia.

Kobieta znaleziona w łóżku bez wątpienia jest martwa, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda, jakby spała. Jest jednak drobny szczegół, dodający grozy. Zabójca zostawił po sobie makabryczny ślad – umieścił gałki oczne ofiary na jej dłoni. To z kolei w niepokojący sposób przypominało kadr rodem z produkowanych przez nią horrorów.

To jednak nie koniec makabrycznych odkryć. Maura Isles ze zdziwieniem odkrywa, że nie potrafi wskazać przyczyny śmierci ofiary. Ponadto zaledwie kilka dni później ponownie dochodzi do morderstwa. Tym razem śmierć ponosi mężczyzna. Bohaterki zyskują pewność, że zabójca działa według pewnego klucza. Jego odkrycie daje policji szansę na to, by przewidzieć kolejny ruch szaleńca. Mogą też precyzyjnie wskazać, w jaki sposób zginie następna ofiara. Szybko wychodzi na jaw, że morderca ma już kolejny cel. Jest to jedyna kobieta, która może pomóc Maurze i Jane go złapać. Skrywa jednak tak mroczną tajemnicę, że nie ma zamiaru jej zdradzić, nawet w obliczu śmiertelnego zagrożenia.

Nowość od Tess Gerritsen znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!