UNTIL NOVEMBER RECENZJA

Until November Recenzja książki

Until November - sprawdź na taniaKsiazka.pl!

Książka Until November Aurory Rose Reynolds pojawia się w najważniejszych zestawieniach książek na Goodreads.com, największym portalu recenzenckim na świecie, więc po prostu musiałam po nią sięgnąć. Jakby dodać do tego także fenomenalne oceny 4.15 na 5 na 38,617 ocen, można z góry uznać, że mamy do czynienia ze świetną książką. Muszę przyznać, że Until November nie zawodzi. Pojawia się tu niezwykle ognista relacja, z początku budowana na nieporozumieniu, ale szybko przybierająca niezwykle zmysłowy kształt. Książkę polecam szczególnie dla fanek niezwykle gorących relacji hate-love (od nienawiści do miłości), fanek instalove (szybko rozwijającego się związku miłosnego) i oczywiście gorących, władczych bad boyów, którzy zrobią wszystko, żeby chronić “swoją” dziewczynę.

Until November Recenzja książki – o dziewczynie, która ucieka

Bohaterką książki jest November (tak Listopad :)), którą poznajemy w momencie, kiedy jest w drodze do swojego taty. Ma zamiar pomóc mu prowadzić “rodzinny” biznes. Dziewczyna ucieka przed złymi wspomnieniami z przeszłości i liczy na świeży start. Jej tata nie jest zwykłym biznesmenem, ale właścicielem klubu ze striptizem. Jednak nie myślcie, że dziewczyna będzie tam występować w roli tancerki, jej zadanie to.. księgowość. Tak więc wyrusza w podróż, zabierając swojego kochanego psa Beasta i próbując zapomnieć o złych wydarzeniach z jej życia.

Until November Recenzja książki – gorący związek

Para zakochanych

Pinterest

Jej pojawienie się w klubie tatusia wzbudza sporą sensację. Dziewczyna jest piękna, więc niektórzy, szczególnie pewien bad boy zakładają od razu, że zapewne pracuje w klubie. Właśnie w ten sposób November poznaje Ashera, naszego przystojniaka. Chłopak spotyka ją na parkingu pod klubem i z góry “suszy jej” głowę, że utrudnia pracę ochroniarzom, przy okazji dodając do tego kilka epitetów i oskarżeń. Kiedy po chwili dowiaduje się, że dziewczyna to córka szefa, trochę rzędnie mu mina. Jakby do tego dodać fakt, że spotykają się u babci Ashera, którą dziewczyna lubi odwiedzać, obrazek już jest kompletny i Asher wie, że dał ciała.

 

 

Bad boy, czy obrońca, a może to i to?

Związek zacznie rozwijać się w niezłym tempie, możecie liczyć na gorące podchody, a potem okaże się, że Asher ma w sobie także niezwykle opiekuńczą stronę. November wpadnie w niezłe tarapaty, kiedy jej przeszłość zacznie mieszać się z teraźniejszością, czy Asher będzie potrafił ją ochronić?

Więcej nie zdradzę, musicie przekonać się same, o co tyle szumu. Ja cieszę się, że kolejna wspaniała autorka zawitała na polskie półki z romansami. Niedługo nakładem wydawnictwa Editio ukaże się kolejny tom książki Until Trevor. Seria Until Aurory Rose Reynolds to debiut literacki tej autorki, jednak jak szybko się przekonacie, bardzo udany.

 

Opinia Agaty
 • 8/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 8/10
 • 7/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 7/10
 • 8/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 8/10
 • 9/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 9/10
 • 9/10
  Jak oceniam sceny miłosne, wyznania miłości? - 9/10
8.2/10

Fragment recenzji

Książka Until November Aurory Rose Reynolds pojawia się w najważniejszych zestawieniach książek na Goodreads.com, największym portalu recenzenckim na świecie, więc po prostu musiałam po nią sięgnąć. Jakby dodać do tego także fenomenalne oceny 4.15 na 5 na 38,617 ocen, można z góry uznać, że mamy do czynienia ze świetną książką. Muszę przyznać, że Until November nie zawodzi.