Śladem zbrodni - kup na TaniaKsiazka.pl

Śladem zbrodni to pozycja, która zainteresuje wszystkich miłośników literatury kryminalnej i sensacyjnej. Poza tym szczególne powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani twórczości Tess Gerritsen. Ponieważ prezentowana dziś książka to nic innego jak właśnie jej najnowsza publikacja. Powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od dziś, tj. 8 lipca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Warto tutaj wspomnieć, że Gerritsen uznawana jest obecnie za jedną z najpopularniejszych i najciekawszych autorek kryminałów, które często mają w sobie nutę romansu. Na swoim koncie ma bestsellerowe thrillery medyczne i co ciekawe, sama z wykształcenia jest lekarzem. O czym opowiada jej najnowsza powieść?

Śladem zbrodni - kup na TaniaKsiazka.pl

Śladem zbrodni – kilka słów o fabule książki

Beryl Tavistock przez dwadzieścia lat nie znała prawdy o śmierci swoich rodziców. I tak miało pozostać już do końca, ponieważ była to głęboko skrywana tajemnica. W końcu zmarli zaliczali się do agentów brytyjskiego wywiadu, a po ich odejściu zapanowała zmowa milczenia. Jednak pewnego dnia bohaterka całkiem przypadkiem odkrywa przebieg dramatycznych wydarzeń i przeżywa szok. Z informacji, do których dotarła, wynika, że ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo. A do tego oboje byli komunistycznymi szpiegami. Kobieta nie może pogodzić się z taką narracją i postanawia odkryć na własną rękę, co tak naprawdę stało się tego feralnego dnia.

Swoje śledztwo rozpoczyna w Paryżu. To właśnie tu przed laty wydarzyła się tragedia, która naznaczyła jej późniejsze życie. W sprawie pomaga jej brat i zaprzyjaźniony agent CIA. Już wkrótce wszyscy wpadają w sam środek szpiegowskiej afery i bezwzględnej gry służb. Kobieta jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że poszukując prawdy, wydała na siebie wyrok śmierci. Czy uda się jej się przerwać zmowę milczenia i dowiedzieć się, kim naprawdę byli jej rodzice?

Przypominamy, że nowość od Tess Gerritsen pt. Śladem zbrodni jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej!