Mirror, Mirror - Kup na TaniaKsiazka.pl

Informacja o tym, że powieść Cary Delevingne w Polsce pojawi się jeszcze w tym roku, z pewnością ucieszy wszystkich fanów aktorki. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że gwiazda ma zamiar spełnić się jako pisarka i planuje wydać debiutancką powieść. Nie wiedzieliśmy jednak wtedy kiedy i czy w ogóle książka ta pojawi się na polskim rynku. Teraz wszystko jest już jasne! Powieść Cary Delevingne w Polsce pojawi się pod tytułem Mirror, Mirror i dostępna w sprzedaży będzie od 11 listopada bieżącego roku.

Powieść Cary Delevingne w Polsce – coś dla miłośników thrillerów

Mirror, Mirror to historia zaliczana do gatunku thrillerów. Jej główni bohaterowie to czwórka przyjaciół: Red, Leo, Rose i Naomi. Wiele różni ich od rówieśników, już dawno pogodzili się z łatką „odmieńców”. Sami nie do końca wiedzą, kim są i kim chcieliby być. Jest jednak jedna rzecz, która trzyma ich w kupie – muzyka. Wspólnie zakładają zespół Mirror, Mirror, jednak niezbyt długo cieszyli się wspólną pasją.

Pewnego dnia Naomi zostaje wyciągnięta z rzeki. Nieprzytomna dziewczyna trafia do szpitala, gdzie pogrążona w śpiączce, walczy o życie. Policja bardzo szybko stawia tezę – nieudana próba samobójcza. Jednak przyjaciele dziewczyny nie chcą uwierzyć w taki przebieg zdarzeń. Każde z nich na swój sposób postanawia poradzić sobie z tą dramatyczną sytuacją. Rose zaczyna imprezować jak szalona, Leo wpada w depresję, a Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę.

Czy jest szansa na to, że Naomi się obudzi i zdradzi im, co tak naprawdę się stało? Co takiego musiało się stać, że popchnęło dziewczynę do takiej ostateczności? A może wszyscy powinni zadać sobie nieco inne pytanie – kto doprowadził do takiej sytuacji? Na jaw zaczną wychodzić najmroczniejsze tajemnice, które skutecznie roztrzaskają lustro. Nic już nie będzie takie samo, bo przecież pobitego lustra nie da się skleić.

Cara Delevingne serwuje Czytelnikom naprawdę dobrą historię, która jest nie tylko mroczna, ale opowiada również o przyjaźni, pozorach i tożsamości.

Książkę Mirror, Mirror znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!