Gotowi na czerwcowe zapowiedzi sci-fi 2021? Sprawdźcie, co ciekawego czeka na nas w tym miesiącu!

Czerwcowe zapowiedzi sci-fi 2021

Czerwcowe zapowiedzi sci-fi 2021: Książki 1634 szukaj na TaniaKsiazka.pl

1634: Wojna bałtycka

Zestawienie rozpoczyna historyczna wariacja na temat XVII wieku. Po kosmicznej katastrofie, która przeniosła amerykańskie miasteczko Grantville do świata europejskiego XVII wieku, w ogniu bitew formują się Stany Zjednoczone Europy.

Kiedy wojna bałtycka osiąga apogeum, admirał Simpson z Grantville gorączkowo ściga się z czasem, usiłując ukończyć pancerniki marynarki wojennej SZE. Rozpaczliwie są mu potrzebne do przełamania ostendzkiej blokady bałtyckich portów. Ponadto oddział komandosów wysłanych do Anglii szykuje się do odbicia Amerykanów przetrzymywanych w londyńskiej twierdzy Tower, od czego zależą dalsze losy wojny.

Poznaj opowieść o amerykańskim miasteczku, które przyniosło wolność ogarniętej wojną Europie.

PREMIERA: 1 czerwca

Ostateczne rozwiązanie znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Ostateczne rozwiązanie

Wraz z kolejną propozycją wybieramy się do alternatywnego świata, w którym III Rzesza może wygrać wojnę. Bowiem z fantazją literacką Roberta J. Szmidta wszystko jest możliwe!

Wraz z atakiem bombowym 8 listopada 1939 roku ginie większość przywódców Trzeciej Rzeszy. W ten sposób dochodzi do nieodwracalnej zmiany biegu historii, bowiem w nowej rzeczywistości nie dochodzi do podboju Francji, ataku na Pearl Harbor oraz tysięcy innych odrażających zbrodni wojennych i podbojów, o których dowiadywaliśmy się z książek i relacji naocznych świadków.

Hitler umarł, niech żyje Himmler! Witajcie w nowym wspaniałym świecie, w którym miejsce aroganckiego szaleńca zajęli piekielnie inteligentni architekci ostatecznego rozwiązania. Witajcie w największym koszmarze ludzkości, w którym, jak się wydaje, umarła nawet nadzieja.

PREMIERA: 1 czerwca

Książki Więcej niż człowiek szukaj na TaniaKsiazka.pl

Więcej niż człowiek

Poznajcie prostaczka-telepatę, który może zniszczyć człowieka jednym spojrzeniem, dziewczynę, która siłą woli przesuwa przedmioty, bliźniaczki, potrafiące się teleportować oraz dziecko z zespołem Downa, które ma umysł geniusza.

Kiedy sześcioro wyrzutków obdarzonych niezwykłymi talentami łączy się w jedną osobowość, powstaje Homo gestalt – kolejny etap w ewolucji nadczłowiek. Czy ta wspólnota odniesie się z pogardą do zwykłych ludzi i ich sobie podporządkuje? Czy może jednak odnajdzie w sobie miłość i będzie działać dla dobra ludzkości?

PREMIERA: 15 czerwca

Książki Świat śmierci szukaj na TaniaKsiazka.pl

Świat śmierci. Legion Nieśmiertelnych. Tom 5

Ziemię atakują nieznani obcy, których planeta w tajemniczy sposób uniknęła dotąd wykrycia. Planeta ta pełna jest najgroźniejszych kosmitów, jakich do tej pory spotkała ludzkość. W ten sposób James McGill odkrył właśnie Świat Śmierci.

W piątym tomie cyklu Legion Nieśmiertelnych tajemniczy wróg zadaje druzgocący cios naszej ojczystej planecie. Ogarnięty żądzą zemsty Legion Varus ściga napastników pośród gwiazd i odkrywa nowe zagrożenie dla naszej części Galaktyki.

Wkrótce McGill dowie się, dlaczego Królestwo Głowonogów wciąż nie zaatakowało Ziemi i co dzieje się za kulisami w Światach Centralnych. I mimo trudnych okoliczności wciąż będzie starać się zachowywać przyzwoicie i honorowo.

PREMIERA: 24 czerwca

Czerwcowe zapowiedzi sci-fi 2021 – dasz się im skusić?

Czerwcowe zapowiedzi sci-fi 2021 znajdziesz na TaniaKsiazk.pl