Człowiek, który spadł na ZiemięKojarzycie produkcję Człowiek, który spadł na Ziemię? Klasyczne science fiction, w którym udział wzięły takie gwiazdy jak: David Bowie, Rip Torn, Candy Clark, BuckHenry czy Bernie Casey. Obraz został oczywiście stworzony na podstawie słynnej powieści Waltera Tevisa. Dla polskich fanów mamy świetną wiadomość. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej!

Człowiek, który spadł na Ziemię

Książka ta w Polsce ukaże się już 13 stycznia 2017 roku. Opowiada o losach Thomasa Newtona (na ekranie w tę postać wcielił się Bowie), który przybywa na Ziemię. Został tu skierowany w wyniku misji. Jego celem jest zdobycie wody, cennego surowca, którego zaczyna brakować na jego planecie. Do działania mężczyzna wykorzystuje swoje nadprzyrodzone umiejętności. Dzięki temu w krótkim czasie staje się królem przemysłowego imperium. Co za tym idzie, zdobywa niezbędne środki do realizacji swojego projektu. Nie wszystko jednak idzie po myśli jego przełożonych. Thomas zdążył zadomowić się już na Ziemi. Wciągnęły go uroki ludzkiego życia, bogactwo oraz luksus. Ale to nie wszystko. Im dłużej bohater przebywa wśród ziemian, tym bardziej staje się do nich podobny. Przejmuje ich radość, ale również smutki i wady. Sprawy zaczynają się komplikować, bo Newton coraz bardziej zwleka z ostatecznym wykonaniem zadania.

Bez wątpienia jest to jedna z kultowych już powieści z gatunku science fiction. Z ogromną niecierpliwością wyczekujemy więc polskiej premiery książki. Tymczasem wszystkich, których zainteresował opis zachęcamy do zapoznania się z filmem. Chociaż swoją premierę miał on 1976 roku to wciąż zachwyca nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Film pt. Człowiek, który spadł na Ziemię znajdziecie tutaj.