Cztery debiuty – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Tam, gdzie pojawiają się książki, są również czytelnicy. A ci często dzielą się na fanów danego gatunku lub miłośników twórczości wybranego pisarza. Każda kategoria literacka ma dziś znanego prekursora lub niekwestionowanego króla danej dziedziny. Tymczasem warto pamiętać, że nawet ci najwybitniejsi pisarze kiedyś również byli debiutantami. Zanim ich nazwisko stało się synonimem jakości i gwarancją wciągających powieści, musieli oni przejść przez stres pierwszego debiutu.

Obecnie rynek książki obfituje w sprawdzone nazwiska i czytelnicy chętniej sięgają po to, co już znają. Dlatego też ważną rolę odgrywają konkursy dla debiutantów, które pomagają początkującym pisarzom zaistnieć. W związku z tym ja dziś również postanowiłam zwrócić Waszą uwagę na cztery debiuty.

Cztery debiuty – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jeśli poszukujecie świeżej krwi i chcielibyście poznać debiutanckie historie pisarzy, którzy zapowiadają się dobrze, koniecznie zerknijcie na prezentowane dziś propozycje. Pierwsza książka to ważny krok w rozwoju dalszej kariery. Jak poradzili sobie dzisiejsi debiutanci? Sprawdźcie!

Cztery debiuty warte uwagi

Cztery debiuty - sprawdź na TaniaKsiazka.plLista nieobecności Michał Paweł Urbaniak

Powieść obyczajowa z wciągającymi elementami historycznymi? Czemu nie! Autor tej książki udowadnia, że wszystko jest możliwe. W tej powieści czytelnicy zmierzą się z dramatami bohaterów i problemami, które nierzadko dotykają ich duszy. W związku z tym wcale nie tak łatwo się ich pozbyć. Każda z przedstawionych tu postaci czegoś poszukuje i przed czymś ucieka. To refleksyjna historia, która niejednokrotnie skłoni czytelników do zwolnienia tempa i przyjrzenia się bliżej własnemu życiu.

Książka już dostępna.

Ostatni rozdział - kup na TaniaKsiazka.plOstatni rozdział Katarzyna Kalista

Odrobina humoru, trochę emocji, rosnące napięcie – to przepis na wciągającą i nietuzinkową historię. Główna bohaterka zmaga się z traumą po nieudanym związku. Uczęszcza na terapię, a jej owocem jest książka, która pomaga oswoić się jej z bólem i odrzuceniem. Wkrótce jednak bohaterka stanie twarzą w twarz z przeszłością. Czy prawda przyniesie jej ukojenie i spokój, którego poszukuje kobieta?

Książka już dostępna.

Cztery debiuty – zobacz na TaniaKsiazka.pl Moja siostra morduje seryjnie Oyinkan Braithwaite

Moralne dylematy, rodzina i nieszczęśliwe wypadki – w tej inteligentnej powieści czytelnicy znajdą wszystko, co powinien mieć dobry kryminał z elementami thrillera. Dwie siostry, które są jak ogień i woda. Jedna z nich ma na koncie już kilka zabójstw, druga robi wszystko, by zatrzeć po zbrodniach wszelkie ślady. W końcu kocha siostrę, a rodzina jest najważniejsza. Wszystko się zmieni, kiedy zabójcza Ayoola zakocha się w lekarzu, do którego wzdycha także Korede. Czy tym razem siostrzane przywiązanie nie przetrwa próby?

Książka już dostępna.

Znamię - kup na TaniaKsiazka.plZnamię Olgierd Hurka

To całkiem świeże spojrzenie na polskie kryminały! Główną bohaterką jest Joanna Szymalak, angażująca się w duże zlecenia. Jednak pewnego dnia kobieta znika bez śladu, a to wzbudza spore zaniepokojenie wśród jej znajomych i bliskich. Poza tym sprawa, z którą ostatnio była związana, jest dużym przedsięwzięciem, wiążącym się z dwiema konkurencyjnymi firmami deweloperskimi. Duże pieniądze i ogromne inwestycje to doskonałe podłoże do braku skrupułów.

Książka już dostępna.